SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PrzeGibon-zdjęcia i filmiki strony 8,11,14

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Na tych zdjeciach z pierwszej strony to wogole nie jestem do siebie podobny na twarzy. Tak jakos wyszlo na "wysuszeniu" A co do transformacji to bylo ich kilka bo w zyciu ogolnie chyba juz wszystkie mozliwe wagi mialem Zaczynalem jako chudy chlopak(50kg), pozniej wazylem ponad setke(doladnie chyba 103) ale bylem raczej gruby i zle sie z tym czulem. Przy mniejszych wagach mi sie lepiej funkcjonuje i jestem sprawniejszy

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-09-25 21:30:20

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
raczej nie dziwne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Witam dawno nic nie wklejalem wiec dam pare filmikow i fotek



Lepsza jakosc:






i troche gorsza:






i pare fotek












Waga 75kg, wymiary i maxy siłowe mniej wiecej takie jak w profilu. Jakies tam filmiki z wyciskania na klatke tez mam. Chcialem cos pyknac jeszcze dzisiaj na treningu ale mialem goraczke i wygladalem slabo i poki co klade sie do lozka i wracam za 2-3dni

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-01-15 20:27:30

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba słaby gen do łap bo coś stożka nie ma no i niby wszędzie żyły a kraty też dobrej nie widać, może zmasuj troche mięśnie brzucha ;]

z natury jesteś grubasem czy chudzielcem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Lapy jak na nie patrze do lustra to zupelnei inaczej wygladaja i wybite sa szczyty. Mialem jakis problem z dobrym napieciem bickow i swiatlo tez srednie bylo. Reka to ogolnie moja najmocniejsza partia. Nie jesstem ani grubasem ani chudzielcem. Na poczatku liceum wazylem 50-55kg i wyciskalem na klatke 45kg a bodajze niecale 3-4 lata pozniej wazylem juz 100kg wiec mozna powiedziec ze jak chce to moge byc zarowno chudy jak i gruby


Tutaj jeszze fotka z polmetka redukcji Bodajze 3 tydzien. Na fotce przed ladowaniem wegli wiec plasko bo lecialo 0 wegli. Nie zadne 20-30g tylko 0 absolutne(samo mieso, WPI, twaróg i woda) hehe






Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-01-15 21:10:22

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
Łapska kozackie,jaki cykl teraz robiłes,bo nie chce mi sie tematu wertować,powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Przeczytałem temat od początku do końca i na prawdę szacunek. W prawdzie te początkowe fotki to kompletnie nie moja bajka i zbytnio mi się to nie podobało, ale to jak wyglądałeś przy wadze 84 kg, jedno słowo - kozak. Jestem przekonany, że sporo Cię to kosztowało, zarówno wydanych pieniędzy, czasu, wysiłku jak i zdrowia przy przeróżnych specyfikach nie mówiąc o jedzeniu samego białka... Twój organizm na pewno nie jest z tego zadowolony, ale w sumie czego się nie robi dla dobrej sylwetki hehe...

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Przeciwnie Nigdy nie zrobilbym czegos co mogloby miec negatywny wplyw na moje zdrowie. Kulturystyka powinna byc sportem ktory hartuje cialo w sposob ktory poprawia nie tylko wyglad zewnetrzny ale tez zdrowie i samopoczucie Ludzie biora duzo roznych srodkow, sterydow i ida po najprostszej linii oporu niejednokrotnie poswiecajac nie adekwatnie duzo do tego co w danym czasie sa w stanie osiagnac. To nie moja bajka. Ja wszystko robie tak ze moj organizm jest obecnie w niemal perfekcyjnym stanie. Nigdy wczesniej nie czulem sie lepiej. Nigdy wczesniej nie mialem lepszych wynikow badan. Mam niesamowicie wydolny uklad krazenia dzieki regularnym sesjom cardio i trzymanej caly rok diecie; ktora jest komponowana w taki sposob ze wszystko funkcjonuje jak w szwajcarskim zegarku. Odmawiam sobie wielu rzeczy ale jestem przekonany ze w koncowym rozrachunku mi sie to oplaci. Jesli chodzi o koksowanie i cykle to moglbym smialo powiedziec ze nie koksuje Cos tam "suplementuje" ale wszystko co robie i osiagam uzyskane jest dzieki wieloletniej obserwacji swojego ciala/organizmu i reakcji na rozne bodzce ktorym go poddaje Na efekt sklada sie wiele czynnikow, drobnych niuansow bo tylko holistyczne podejscie daje trwale rezultaty. Nie umialbym inaczej bo chce sie rozwijac ale nie kosztem utraty zdrowia. Mialem w zyciu rozne okresy i czasami zaczynalem popadac w autodestrukcje ale ostatecznie zdalem sobie sprawe z tego jakie powinny byc priorytety. Obserwuje swoich rowniesnikow ktorzy maja juz wiele problemow zdrowotnych(jak np nadcisnienie i wiele innych komplikacji) Oni nigdy nie cwiczyli za to codziennie jedli weglowodany proste laczac je z tluszczami zwierzecymi. Popijali piwo, palili papierosy i zaczelo to wychodzic.. Moge smialo powiedziec ze sport mnie od tego uchronil i chce w tym trwac jak najdluzej


PS bardzo bym prosil o zmiane tytulu na "PrzeGibon - zdjecia i filmiki strony: 8, 11, 14"



PS 2 to co napisalem wyzej tyczy sie zdrowia rozumianego jak stan organow, wiek biologiczny i ogolne zuzycie organizmu ktore u mnie jest na szczescie bliskie zeru. Niestety mam jednak inne uszczerki na zdrowiu, takie jak kilka dosc powaznych kontuzji. Pomimo dbalosci o zdrowie brakuje mi czegos co nazwalbym rozwaga treningowa i te urazy sa tego bezposrednim wynikiem. Tak wiec winy nie ponosi sport tylko ja sam

Co do fotki z 84kg to dziwie sie ze tak sie wszystkim podoba ta forma Jakies 2 tyg temu udalo mi sie uzyskac znacznie lepsza forme przy wadze mniejszej o 9kilogramow. Wymiary te same, Wyniki silowe lepsze. Mozna zobaczyc na filmikach umieszczonych na tej stronie. Fotka z 84kg nie obrazowala nic fajnego ani zdrowego. Nie byl to najlepszy okres, ale dzieki



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-01-20 02:07:30

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Twoje podejście do kulturystyki bardzo mi się podoba, ponieważ dbasz w tym wszystkim o zdrowie, i nie masz dziwnych priorytetów jak niektórzy ćwiczący. Z całego serca życzę dalszych sukcesów :)
Ps. A przez jedzenie samego białka, nerki masz w 100% zdrowe?

Zmieniony przez - Senor w dniu 2013-01-20 10:29:07

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy na redukcji nie jadasz warzyw i owoców? Pytam bo tak z Twojej wypowiedzi by wynikało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzeba fachowego doradztwa ...

Następny temat

Arms - staż 1,5 roku

WHEY premium