SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pryszcze

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Wiem że od wewnątrz trzeba działać myślałem o bakterii muszę iść do dobrego dermatologa hormony ok były , z blizn potrądzikowych jak je wychodzą białe frędzęle takie da sie tego pozbyć ?


Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2021-11-13 19:30:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Bizon998
Wiem że od wewnątrz trzeba działać myślałem o bakterii muszę iść do dobrego dermatologa



Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2021-11-13 19:30:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Wiem że od wewnątrz trzeba działać myślałem o bakterii muszę iść do dobrego dermatologa hormony ok były , z blizn potrądzikowych jak je przycisne to wychodzą białe frędzęle takie da sie tego pozbyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 46
Bizon998
Cześć mam problem pryszcze mi wyskakują czerwone twarz i plecy po zjedzeniu czekolady i innych słodkości byłem na oczyszczaniu twarzy bo i miałem parę wągrów to kosmetyczka mówiła że mam jakieś pory poza pychane mam tak od 7 lat dermatolog chciała mi papkę dać to wyszedłem od niej jak to wyleczyć od strony organizmu żeby mi to przeszło na zawsze da się tak wyleczyć ?
Wyszedłeś od pani doktor bo chciała dać Ci papkę, a teraz jojczysz na forum. Gdyby chciała dać Ci "w papę", to ok- zrozumiałabym Twoje wyjście. Musisz ogarnąć odpowiednią dietę i dodatkowo stosować jakieś środki zewnętrzne. Poprzez monitor nie jesteśmy w stanie Ci pomóc, bo nawet nie wiemy, jak wygląda stan Twojej buźki. Skonsultuj się z dietetykiem oraz dermatologiem i działaj wielopłaszczyznowo, a będzie dobrze.


Zmieniony przez - Thumbelllina w dniu 2021-11-13 23:43:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45495
Moj dobry kolega tez sie meczyl pare ladnych lat z pryszczami a okazalo sie, ze to byl gronkowiec (jesli sie nie myle). Dermatolog przepisal mu antybiotyki i przeszlo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 70 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 471
Bizon998- zrób badania na obecność gronkowca, choć podejrzewam, że u Ciebie winna jest nieodpowiednia dieta.

Jakie są największe marzenia faceta: Córka na okładce "Twojego Stylu". Syn na okładce "Piłki Nożnej". Kochanka na okładce "Playboy-a". Żona w programie "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…" XD
Wszyscy faceci są fajni, czasem tylko wódka za szybko się kończy...;D
Kobieta jest jak nabój- wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszenie i wychodzi bokiem :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Niestety blizn po trądziku nie pozbędziesz się w inny sposób niż zabiegami laserowymi lub w przypadku większych śladów chirurgicznie. Obie opcje nie należą do tanich.

Nie pozostaje Tobie nic innego, jak wybrać się do dobrego dermatologa i podjąć leczenie. To, co warto zrobić dodatkowo, to stale pielęgnować skórę zabiegami u kosmetyczki, oraz specjalistycznymi preparatami do mycia, nawilżania, itp.

Dodatkowo istotne będzie Twoje odżywianie. Zapraszam do odpowiedniego działu w celu analizy tego:

https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 70 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 471
Domer, nie strasz człowieka tak od razu laserami. Przy tego typu bliznach sprawdzają się też peelingi chemiczne /usuwanie blizn za pomocą kwasów/ a poważniejsze zmiany może usunąć zabieg mezoterapii mikroigłowej czy dermabrazji. Możliwości jest od groma i trochę- wszystko kwestia funduszy.
1

Jakie są największe marzenia faceta: Córka na okładce "Twojego Stylu". Syn na okładce "Piłki Nożnej". Kochanka na okładce "Playboy-a". Żona w programie "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…" XD
Wszyscy faceci są fajni, czasem tylko wódka za szybko się kończy...;D
Kobieta jest jak nabój- wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszenie i wychodzi bokiem :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19
Zbadać się do porządku. co jest przyczyną trądziku. Dermatolog wiadomo. Pomocny może okazac się też endokrynolog. Na pewno trzeba te wykwity leczyć jak i również przyczynę. Poza tym odpowiednia pielęgnacja. Nie radzę myć twarzy kosmetykami naszpikowanymi chemikaliami typu slsy - sic !! I inne takie. Najlepiej korzystać z naturalnych kosmetyków. Może coś tutaj znajdziesz


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2021-11-30 16:14:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Nie wklejamy linków do sklepów

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naderwany nadgrzebieniowy a ćwiczenia siłowe

Następny temat

Sok z aronii a ciśnienie krwi. Ciekawostka z moich obserwacji.

WHEY premium