SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proviron na cyklu z trenem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Masz rację, jak już się badać to na całego. Najbardziej zastanawia mnie ten test, może sobie wkręcam. Po pierwszym tygodniu trena jak jeszcze hulał poprzedni sprzęt libido mnie przerastało, teraz jak k***a jest gdzie/z kim to jest problem, masakra :D:D
Dzieki za rady, jutro idę prywatnie zrobić badania więc może jeszcze uda mi się w dniu jutrzejszym wkleić wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Tak sobie myślę, że może to być jeszcze efekt przetrenowania. Ostatnie 3 tygodnie codziennie aero rano +siłownia z aero co drugi dzień, w dni wolne od siłowni taniec po 1,5-3h dziennie.
Wrzuciłem kilka dni już na looz bo zacząłem mieć problemy z regeneracją (bolesne skurcze oraz krew z nosa).
Tak czy inaczej jutro będę miał większe pojęcia o tym, co się we mnie dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
dobry proviron 25-35mg dzienie da rade. Ktos tam pisal o slabym dzialaniu provi, to pewnie takie provi bylo jak nie dzialalo. Czujesz jeszcze tego samego dnia po pierwszym tabsie. Pozdro

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
Zrób badania, jestem ciekaw jak wypadnie cypio pmp... Oczywiście życzę zdrowia...


Zmieniony przez - lapczywy w dniu 2012-10-14 18:42:36

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Byłem dziś na badaniach:
Testosteron Całkowity
Estriadol
Prolaktyna
Chciałem zrobić jeszcze test wolny, ale kosztował 70zł więc zrezygnowałem- u Was też tyle to kosztuje?
Wyniki mają być jutro bądź w srodę.
Zamowiłem dziś już 1 paczke bromo i dwie paczki provironu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tak, test wolny jest droższy. Tzn u mnie w okolicach łodzi tyle kosztuje.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Kvrwa ale mnie zblokował ten tren.,, masakra.
Dziś nastęopne spotkanie i znów poruchałem 10 minut i makaron, bez komentarza ..
Czekam na wyniki, nie miałem takiej lipy jeszcze nigdy heh. Wbiłem w ostatnie 10 dni 5 tys j HCG ale jak widze dalej lipa, jaja wrócily do rozmiarów ale libido/potencji brak.
Zastanawiam się czy nie zmienic trena na mastera albo ewntualnie na czad opuki provi/bromo sie nie rozbuja nie obnizyc dawki do 50 mg e2d. Co myslicie?
Ciekawe jaki test mi wyjdzie, może to w nim problem i oby tak było.
Masakra kvurwa heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
I wlasnie dzieki Tobie zrezygnowałem z trenu na wiosne :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Ha ha Karpiu:D Dziś będę miał wyniki. Mam w szafce 2 paczki omki z apteki więc ewemntualnie nią będę się leczył jak wyjdzie, że test był lipą :)
Pierwszych kilka dni do okolo 2 tygodnia na trenie masakra z ruchaniem a teraz jakby wszystko się skończyło.
Chce znów mieć moc jak na propie+masterze, heh.
Wrzucę potem wyniki to zobaczycie co mi "dolega" . Proporcje 600mg testa do 350mg trenu nie powinno mną tak sponiewierać a jednak.,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3960
Jestem ciekaw wyniku :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na siłe

Następny temat

FOSFATYDYLOCHOLINA - mała relacja %)

WHEY premium