SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94868 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
nie rozumie tylko twojej diety dwa tygodnie się głodzisz a potem jesz dużo białka?co to ma mieć za cel?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7503
Popionat i winko ze spokojem by starczyło i oczywiście odpowiednia dieta, a na trena zaszybko się decydujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 308
tzn zmniejszam ostro jedzenie czyli glodze sie a potem duza ilosc bialka. Podobno dobrze wchodzi. Powiem ci szczerze ze tego nigdy nie probowalem. Mam Kumpla doswiadczonego 12 lat stazu na silowni ulozyl mi diete i trening. Ale jesli chodzi o doping to nie jego tematy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 308
Bralem prop i winko i tak sobie. Chyba ze poprostu pociagnac go troche dluzej co?? a ten trenaplex? szczerze nie mialem z tym zabardzo doczynienia i nie wiem co i jak. Jakie sa efekty uboczne? jednego i drugiego? I co jesli np dawal bym dawki na tydzien np minimalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7503
To zrób tak
1-10 prop 100mg? c2d i clen w dawkach 120-160 mcg dziennie 2tyg off i 2 tyg on clena możesz 6tyg ciągnąć w taki sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94868 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
nie wiem co za sens jest się głodzenia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7503
No pewnie że niema sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 308
Nie chodzi o to zeby wogole nic nie jesc. Ale moj koleszka tak probowal i pow ze w 3 tyg doginam duzo ilosc bialka przez 2 tyg i ostro wchodzi w miesnie. Mysle sprobowac mozna i napewno nie zaszkodzi. A jesli chodzi o trenaplex i trenbolon ktory ogolnie bylby najlepszy do testa i wina? a moge ladowac jedno albo drugie w udo? bo w trica samemu ciezko i nie ma kto mi robic a do tej pory tak robilem ze walilem w udo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94868 Napisanych postów 364861 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670290
37 i tren ci w głowie?jeszcze z taką dietą?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 308
mialem 40 albo spadlo bo nie cwiczylem 3 miesiace. Diete mam ulozona na 3 miesiace. 1 miesiac normalnie 2 tez i w 3 miesiace tylko 2 tyg sie glodze troche i 2 tyg duzo bialka. Dieta jest dobra a z tym glodzeniem sluchaj on probowal widocznie nie wiem gdzie przeczytal ktos mu polecil i pow ze jest kozak. Wiec sprobuje i wtedy zobacze. Ludzi probuja duzo zeczy. a to ile mam w lapie chyba nie zalezne od tego co mam wziasc prawda? Nie mowie o jakis duzych cyklach. Chodzi tez o to ze nie wiem na jakiej zasadzie dziala jeden i drugi srodek i prosze wlasnie o jakies wyjasnienie. Ewentualnie znacie cos co moglbym dolozyc zamiast trenu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cypio?

Następny temat

Tren po trenie ile jak i kiedy?

WHEY premium