SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren po trenie ile jak i kiedy?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 335
Witam niedawno skończyłem cykl na trenie A trwał 10 tygodni w dawce 50 mg e2d do tego test mix 550 mg week.
Teraz jestem na mostku z testa Cypio w dawce 200 mg week.
I otóż moje pytanie czy jest sens wskoczyć ponownie na Tren A w dawce 70-100 mg e2d czy lepiej na Tren Enan żeby ponownie poczuć progres?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
estr tu nie ma nic do rzeczy, czy ace czy enan, substancja ta sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 335
I jaka przerwa między cyklami? 8 tygodni starczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ja ci tego publicznie nie moge napisac ale powinienes odpoczac od trenu jednak..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zrobić badania, zobaczyć czy wszystko gra, kupić dostinex i lecieć ile fabryka dała :P

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93959 Napisanych postów 363769 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667033
ankieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc

Następny temat

METANOLON ''LYKA LABS'' + undestor testocaps 40 mg

WHEY premium