SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc, jak brac to co mam

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
Witam Was serdecznie i bardzo prosze o pomoc i zrozumienie. Zrozumienie poniewaz troche glupio postapilem, kupuja wszystko to co mam i biorac to bez pojecia. A wiec, przyjechalem do UK sam i jestem tutaj sam, nie mam nikogo kto by mogl mi doradzic co i jak brac. Chce brac odzywki poniewaz mam problemy z prawidlowym odzywianiem. Gotowanie jest sprzeczne z moim dna i dlatego moje posilki sa byle jakie i bardzo nieregularne. Czesto sie zdaza ze pierwszy posilek jjem dopiero o 17. W jednym sklepie doradzili mi zebym kupil tylko kreatyne i bral codziennie po 20 kapsulek. Raczej mi sie wydalo nieprawdopodobne wiec poszedlem do sklepu sportowego. Tam mi doradzili kupno creatyny i iso mass. Powiedzieli ze mam to brac codziennie. Tak robilem przez miesiac. Iso mass mi sie skonczyl poszedlem po drugi i byl inny sprzedawca. Ten znowuz mi powiedzial ze powinienem to brac tylko po treningach. Obecnie posiadam takie odzywki.

ISO MASS - musclce and weight gain fortified drink mix
Creatine - monohydrate pure pharmaceutical grade powder 99,99%

to bralem przez 2 miesiace i przytylem ok 2-3 kg i troche mi sily przybylo, troche ale bardzo nieznacznie. Na klatke wyciskam 12 kg wiecej. Dzis kupilem:

Glutamine - L-100% Base
Whey Protein - body fortress, pure whey protein supplement

niestety brak mi wiedzy jak to brac, jak to laczyc i ile tego brac. Moje treningi sa 3 razy w dygodniu, poniedzialek, sroda, piatek.

Bardzo prosze o Wasza pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
poniewaz nikt mi nie udzielil zadnej wskazowki bede robil to tak. Moze ktos sie zlituje i skoryguje jesty by to bylo zle.

rano po wstaniu:
pol malej lyzki kreatyny + pol majlej lyzki glutaminy + pelna miarka Whey protein (na oko w tej miarce zmiesci sie ok 4 male lyzki) + pol litra mleka

po traningu:
dokladnie to samo co rano

w dni wolne to samo co powyzej ale tylko raz przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli nie poprawisz nawykow zywieniowych, mozesz jesc nawet 60cps kreat6ny dziennie i nic to nie da.

Najpierw miska czlowieku pozniej suple. Inaczej para pojdzie w gwizdek.

Glutamina zbedna. kreatyna da efekt dorazny i po cyklu zostaną wspomnienia. Iso mass to dodatek do diety a nie jej zamiennik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240




Kolego zlituj się nad sobą i poczytaj bo "ło matko i córko" Masz 25 lat a tu takie teksty. Poczytaj choćby 30 minut forum a Twoja wiedza zwiększy się 2 lub 3 razy.

Następnym razem jak usłyszysz że coś pomoże w zrobieniu masy to najpierw poczytaj i dowiedz się jak to się stosuje a nie na odwrót.

Zdrowia życzę bo może być potrzebne przy takim podejściu do supli .

hmmm :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
wlasnie tego sie obawialem zaczynajac moja zabawe na tym forum, przemadrzania sie i krytykowania. A moze dla odmiany ktos zechce pomoc i odpowiedziec na pytanie. Jak przyjmowac to co mam i czy moj sposob jest dobry. Dieta to jest moja sprawa, juz zaczalem nad tym pracowac.

i to jak brac wywnioskowalem z kilku podobnych tematow. Ale jak pewnie wiecie nikt nie jest taki sam a z tego co zauwazylem to moja sytuacja rozni sie od poprzednikow wiec nie pasuje zabardzo do mnie.

Ciekawe jak mi sie teraz oberwie za ten post ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
Brayan tylko nie obrażaj się bo nie o to chodzi - krytyka jest potrzebna bo mobilizuje ludzi mądrych - tylko głupcy obrażają się i dąsają.

Nie myśl że ja jestem jakimś omnibusem czy też alfą i omega w jednym. Też dopiero się uczę i jeszcze dużo mi to zajmie - a jak się nauczę to pewnie na rynku pojawią się nowe suple - nowe recepty na sukces i znowu trzeba będzie przyswajać nową wiedzę.

Możesz uwierzyć na słowo kolegów z forum i brać suple tak jak oni napiszą .
Ale uważam że lepiej by było gdybyś sam zrozumiał dlaczego masz brać to czy tamto - czyli poczytaj.

Mi ze 3 miechy temu ktoś powiedział (nie na forum) że mam brać pewnego bcaa 6 tabletek dziennie - 3 rano i 3 przed tr - i tak brałem nie pytając o resztę - Teraz wiem że o doopę można było rozbić te 6 tabletek , ani nie pomogły ani nie zaszkodziły.

Oczywiście nie twierdzę że w Twoim przypadku coś takiego się powtórzy .

Udanej lektury życzę. I pracuj nad dietą bo również po sobie widziałem że duuużo od niej zależy.

Pozdrówka

hmmm :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
probuje jesc o wiele wiecej niz poprzednio ale wydaje mi sie ze to ponad moje sily. Wstalem dzis pol godziny wczesniej, zrobilem sobie sniadanie chyba poraz pierwszy od kilku lat (dwie kanapki z bialym serem i miodem), pod dwoch godzinach drugie sniadanie (dwie duze bulki i dwa jajka sadzone), po dwoch godzinach lunch (sushi), po 3 godzinach 4 parowki i dwie kromiki chleba i nie mam juz sily sie ruszac, brzuch mi wywalilo jak cholera i ja mam jeszcze isc na trening, zjesc cos po treningu (spagetti mam przygotowane) i wziazc odzywki (bialko, glutamina, kreatyna). Ja tak chyba nie dam rady ciagnac. Co o tym myslicie. Jak sie za to zabrac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
twoje posiłki są źle dobrane

za dużo pieczywa białego itp

polecam do działu ODŻYWIANIE i zobaczyć kilka diet

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell Pump + CM3 + Glutamina + ... mono??

Następny temat

krótkie pytanie o bcaa

WHEY premium