SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze napiszcie co myslicie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 365
znaczy nie 100 bo nie chodzilem tez duzo ale tylko na wf ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
yy na wf tak zrobiłeś to podziwiam

Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2013-03-01 20:45:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 365
nie biegalem duzo.. ale tez we wakacje duzo rowera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3977
uda najlepsze:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 365
Powiecie mi czy jesli bede cwiczyl 6 weidera (dzis zaczalem pierwsza serie) to da mi to efekt szesciopaka czy tylko brzuch bedzie mega twardy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
6 weidera słyszałem że przeciąża odcinek szyjny i mi dordzili żebym to robił http://www.miesniebrzucha.pl/miesnie-brzucha-cwiczenia/abs-2-dla-zaawansowanych 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 365
a powiedz mi taka rzecz czy robienie takiego łancuszka codziennie da jakikolwiek efekt ? 30 pompek 3x5 drazek potem uginanie rak z hantlami i pompki na triceps czyli do lozka tylem i sie uginam w lokciach i na koniec pompki tyle ile dam rade ? Da jakikolwiek efekt ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
nie cwiczy sie codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 365
no ok ale czy takie cwiczenia cos dadza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1693 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38658
leciej25- nie cwiczy się codziennie ..chociaż ja sie nie do końca z tym zgadzam bo każdy ma inny chyba organizm co nie ? trening słaby gdzie m.i.n nogi ? pompki lepiej robic w seriach ja jak trenuje to robie 4x15 ale z obciązeniem 5 kg a max mój pompek to też 30 :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc doświadczonych...

Następny temat

Trening w domu

WHEY premium