SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę zajrzyjcie i oceńcie??

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Badzo ladnie, fajnie masz rozwiniete wszystkie anktony barkow i tricepsa popracuj troszke nad klata i bicem bo moim zdanie troszke male brzuch ok. A jak tam nogi bo z tego co widzalem to nie bylo ich fot na tej stronie


Lap sogacza

Zmieniony przez - kojot15 w dniu 2005-10-02 17:44:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4227
poza tym ze gadasz jak pedał to sylwetka nawet mi sie podoba

"We will never surrender, never capitulate. You can kill us, destroy us, but we will take you with us, into flames."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1809
Thx to napewno zaczne zwiększać nacisk na klate i bica. Mam większą motywacje. Nie stety musze zasmucić kolegę z góry bo pedałem nie jestem:P I dlaczego wyrarzasz takie bez argumentów opinie jak coś to napisz możemy porozmawiać o tylko i wyłącznie kulturystyce może dowiem się coś nowego. POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
Northmen
mylisz kulturę i dobre wychowanie z pedalstwem

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5886
jedyne co mi sie podoba w twojej sylwetce to brzuch, fajny ksztalt i za to masz SOGa;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Sylwetka bardzo fajna. Martwi mnie tylko, ze na stronie uzywasz slow innych ludzi nie podajac, ze jest to cytat. No ale to akurat nie jest zwiazane z ocena sylwetki.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
laaadnie
SG sie nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1809
Wielkie dzięki, było pytanie o nogi nie stety nie zamieściłem jakoś głupio było mi robić takie zdjęcia:P Oczywiście ćwiczę je.. A z brzuchem było tak że jeszcze na poczatku na każdym treningu, przed snem robiłem mnóstwo ćwiczeń, i nigdy nie było zarewelacyjnie, dopiero gdy bardziej zaczołęm przestrzegać diety zauważałem że jest coraz lepiej i teraz wystarczy mi raz na tydzień zrobić trening. Wiem już na pewno że dieta jest bardzo ważna. Thx "ARTUR_1988"
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4227
artur1988, co do dobrego wychowania to jakos sie nie przejawia na sfd , w sumie to jeszcze sie nie spotkalem zeby ktos pisal jak mmario88, jesli urazilem Twojego EGO to przepraszam mario p.s to sie wiecej nie powtorzy p.s2 moze bede upierdliwy ale zwróce Ci uwage na literówki =>czasem warto siegnac po dobra ksiazke i bynajmniej nie chodzi mi tu o jakas kulturystyczna

"We will never surrender, never capitulate. You can kill us, destroy us, but we will take you with us, into flames."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
Niestety masz racje.Ale przydałoby się czasami trochę kultury

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCENCIE MNIE VOYAC <ZAJRZYJCIE

Następny temat

Aż się boję...

WHEY premium