SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
Witam. Zacząłęm cwiczyc w grudniu. Najpierw zrobiłem trening domatora bo nie miałem sprzętu. Później sam skleiłem ławeczke, kupiłem gryfy, skołowałem nakład i zrobiłem FBW. Niestety nie przestrzegałem diety i nie ma efektów jakie chciałbym zobaczyc. Tylko przez ostatni miesiąc zmoblizowałem się i jadłem 6 posiłków i wspomagałem się Mass XXL. Moje problemy z dietą spowodowane były nauką. Ostatnia klasa gimnajum, chciałem miec jak najlepsze oceny. Mało snu, dużo czasu w szkole.
Ostatni miesiąc jadłem normalnie. 6 posiłków, Mass XXL i 3 kg do przodu. Teraz kupiłem kreatyny (500g +250g gratis więc się skusiłem). Starczy mi pewnie na 2 cykle i jeszcze trochę zostanie.
I tutaj pojawia się moje pytanie. Mam podstawowy sprzęt. Ławka (bez skosu :(( największy problem), gryf prosty i łamany i ok. 100 kg nakładu. Chciałem zrobic teraz trening dzielony. Tylko nie wiem jakie cwiczenia dac np. na klatke, jak mam tylko prostą ławke. We wszystkich przykładach są cwiczenia na prostej i skosie. Pomóżcie znalezc coś dla mnie ;))

Wiek: 16
Wzrost: 180
Waga: 67

^^ ;))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 642
spotykałem sie z opiniami, że w pełni wyposarzona domowa siłka to za mało, wiec brak skosu, to napewno powazny problem =)

"... W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś, albo nie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
staz jaki masz

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
` Zacząłęm cwiczyc w grudniu `

;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
diete masz??

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
` Ostatni miesiąc jadłem normalnie. 6 posiłków, Mass XXL i 3 kg do przodu. `

więc mam ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
wiec po co Ci kreta jeszcze spokojnie mozesz na sucho pociagnac na diecie samej

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
już kupiłem, ale może poczekac ^^ to jest dział 'Trening dla początkujących' i moje pytanie było właśnie skierowane w kierunku treningu ;pp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
jestes zadowolony z przyrostow i sily z fbw??

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
jak jest dieta jest ok ;]
tylko przecież trza zmieniac trening co jakiś czas xD

po drugie trenuje piłke nożna i nieraz nie mam siły robic już treningu na nogi ;pp i myśle że trening dzielony byłby dla mnie wyjściem ;] bo nie robiłbym co trening tego samego ;pp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
jak nog nie ma w treningu to szkoda sobie tylka zawracac

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 131
jak nóg nie ma?? xD poprostu mówie że nieraz nie ma siły i robie na chama prawie padając od pierwszego przysiadu a później padam jak kawka ;pp

to pomoże ktoś z tym treningiem? ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna czy Witaminy w wieku 15 lat???

Następny temat

redukcja?

WHEY premium