SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę i rady

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 33
Cześć, mam 24 lata. Niedawno wróciłam z wakacji i stwierdziłam że mam zbyt chudy tułów względem reszty ciała i głowy. Co powinnam zrobić żeby trochę nabrać ciałka w brzuchu i na rękach oraz proszę o ocenę czy na pewno powinnam przytyć. Dziękuję za opinie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Witaj,
Raczej jest to kwestia gustu. Na pewno wyglądasz wg mnie dobrze. Nie jesteś gruba, ale też nie wychudzona. Raczej po prostu szczupła, ale w normie.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Cześć, jak patrzę na fotkę, którą wstawiłaś to nie jedna kobieta pozazdrościła by Ci sylwetki, nie masz powodu do żadnych kompleksów i zmian, to oczywiście moje osobiste zdanie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1694
Wyglądasz bardzo dobrze :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 33
Dziękuję za miłe słowa. Jeszcze rok temu byłam troszkę grubsza i ciężko mi się przyzwyczaić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Jeśli oczekujesz konkretnych porad to pasuje dodać całkiem inne zdjęcia bo na tych zdjęciach tak na dobrą sprawę widać ładną szczupłą sylwetkę ale tylko w połowie więc pasuje abyś dodała zdjęcia całej sylwetki z perspektywy przedniej bocznej oraz tylnej a zdjęcia wykonaj Z dalszej perspektywy aby było widać całą sylwetkę, ręce wzdłuż tułowia i wtedy będzie można cokolwiek powiedzieć odnośnie kompozycji składu ciała czyli jaki stosunek masy mięśniowej do tkanki tłuszczowej i będzie można się wypowiedzieć o ewentualnych dysproporcjach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki

Następny temat

Ocena sylwetki

WHEY premium