SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę i pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
witam. Zacznę od poczatku. Od 3 tygodni uczęszczam an siłownię. Ważę teraz 60 kg przy wzroście ok. 174 cm. teoretycznie wage mam w normie, ale praktycznie wizualnie nie wyglądam dobrze, tzn. mam sporo tłuszczu na brzuchu i troche na plecach. Poza tym moje uda oraz pośladki są w normie.Mam też szczupłe recę. Jestem typem "tłustego chudzielca" Moje ciało ma mało mięśni i jest pokryte szczególnie w cześci brzucha sporym tłuszczykiem. Od 3 tygodni uczęszczam na siłownię. nie mam za duzego wyboru w tym temacie, bo jest w pobliżu tylko jedna fajnie zaopatrzona, ale zkiepskim trenerem. Mój program treningowy opiera sie an radach oób ćwiczących oraz na informacjach wyczytanych w internecie. Może opisze mój trening. 3 razy w tyg. wykonuje następujące ćwiczenia: orbitrek 20 min w ramach rozgrzewki, póxniej ćwiczenia siłowe na wszystkie partie ciała na małym obciążeniu. Pierwszy tydz robiłam serię po 10 powtórzen, w drugim tyg dwie serie po 10 i teraz w 3 robię 2 serie po 12 powtórzen. Obciążenie to max. 2 kg.Później idę na bierznie na godzinę. taki trening powtarzam 3 razy w tyg. dodatkowo raz w tyg idę tylko na aeroby na minimum 1,5 godz gdzie wiekszość czasu spędzam na bieżni. Czy mój trening jest włąściwy? czy moze powinnam robić wiecej cwiczen na malenkim obciążeniu np dwie serie np. na 1 kg ciezaru po 30 powtórzeń? Ktoś mi tak doradził mówiąc, że tak spalę więcej tego tłuszczu. druga sprawa. Zaczynałam treningi z wagą 59 kg a dziś rano wchodze na wagę i przytyłam ponad kg. Czy to możliwe by moje mieśni orosły w ciągu 3 tyg? jesli chodzi o diete to wygląda ona tak: na śniadanie sporamiska płatków róźnego rodzaju z mlekiem, orzechami i pestkami dyni słonecznika. drugie śniadanie to jakiś owoc. Obiad w pracy najczęściejw postaci pełnoziarnistej bółki z kawałkiem makreli, tunczyka albo serkiem wiejskim. później zjadam jogurst albo jakiś owoc, idę an siłownie, w której spędxam do 2godzin, po siłowni nie jadam już w domu kolacji tylko wypijam kefir albo maślankę ok. 400,500 ml. Tak wygląda prawie każdy mój dzien. mam pracę częściowo w ruchu bo jsetem sprzedawcą RTV,AGD. Wcześniej moja dieta była taka sama, ale bez ćwiczeń i moja waga była na jednym poziomie a ćwicząc troche przytyłam. napiszcie mi co robię źle. Siłowni na razie nie zmienie, bo nie ma innej, a chce coś zrobić z moim ciałem. Dziekuje z góry za wszystkie opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2624
Na mase przyjelo się 8-12 Co do ćwiczen bez przerwy to przeczytaj w atlasie ćwiczeń SUPERSERIA.W innym przypadku przerwa jest konieczna Ja nie wyobrażam sobie by po ćwiczeniu bica zacząć z miejsca przysiad ze sztangą Jak ci to wychodzi to chyba się troche opie.... z obciązeniem

każdy dzien to wyzwanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2624
To chyba żart pierwszo kwietniowy piszesz że ćwiczysz z obciążeniem 2 kg.Jesteś krasnalem?.Napisz co jest twoim celem,ankieta.

każdy dzien to wyzwanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Zapomniałam dodać ze jestem kobietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2624
Ale mnie rozbawiłeś sog dla Ciebie

każdy dzien to wyzwanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
I taka dosyć słaba kobieta. W jednym ćwiczeniu ledwo wyciągam te dwa kg zapomniałam napisać najwazniejszej rzeczy a cel? ładna figura no i trochę wiecej mięsni Jak na kobietkę 174 cm to nie takie krasnalowate jak się na tym znasz to proszę o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
A gdzie ta ankieta? jestem na tym forum od 3 tygdopiero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2624
A to co innego:
https://www.sfd.pl/temat92199/ -zajrzyj tu

każdy dzien to wyzwanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9315
pobiegaj sobie troche to spalisz i zrob jakąś diete i bedziesz chudsza,chyba ze chcesz byc kobieta paker <haha>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
biegam i biegam na bierzni, bo od niej nie bolą mnie stawy. minimum po godzinie 3 razy w tyg. To nie robić nic siłowego? Nawet bez obciążeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 245 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2624
A daje ci to oczekiwane efekty?

każdy dzien to wyzwanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 136
Hmn Cwicze dopiero 3 tyg. jak na razie poza przybraniem na wadze nic nie zauwazyłam. nie wiem na czym się skupic. Czy tylko te aeroby czy siłowe i aeroby. Doradź coś. Chce zrzucić z brzucha a mam tu minimum 4 kostki margaryny po 250 gram tłuszczu. Jak zaczynam chudnąć to i tak tłuszcz leci mi najpierw z nóg i tyłka a na końcu z miejsca, gdzie powinien. Nie wiem co mam robić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spilt 3 dnowi czy 4?:D

Następny temat

PRZEDRAMIONA I BRZUCH - TRENING DO SPRAWDZENIA ;)

WHEY premium