SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc. Duży brzuch - zero efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 157
Witam zapewne znacie mnie z forum. A więc na start napisze w razie czego coś o mnie. 179Cm wzrostu , 88kg wagi.
Na starcie pisze , że moje ciało mi się w miarę podoba lecz tylko brzuch uniemożliwia mi chodzenie na basen , plaże i ogólnie wstydzie się go. Biceps mam 37 a w brzuchu aż 100cm !! To bardzo dużo. Ćwiczę kilka miesięcy i np.biceps poszedł w górę klatka też - jednym słowem mam efekty a brzuch jak wielki tak wielki !! . Przy klatce 107cm brzuch 100cm potężnie wygląda i wstydzę się chodzić w t-shiercie !! Kiedyś wstydziłem się swojej chudej pustury ciała a teraz jak podobają mi się moje ręce itp wstyd mi iść na koszulce bo brzuch idzie pierwszy.Ja wiem , że zaraz mi napiszecie - przestań jeść jak świniak , zacznij trenować , aerobic ale chłopaki ja ćwicze sumiennie i intensywnie + bieganie i skakanka - biegać nie zawsze mogę gdyż nie mam czasu - praca do 17stej , siłownia i kobieta. Pewnie napiszecie idź biegać z kobietą ale to nie takie łatwe jak sobie wyobrażacie. Ogólnie grosze zarabiam w pracy kupiłem białko za 160zł + BCAA + tłuszcze omega 3 , kończę ich kuracje a brzuch nawet większy : ( nie jem w ogóle słodyczy , sama woda. Dieta w miarę jest już pisałem na jej temat i dobrze oceniali. Więc co ja mam zrobić ? Chłopaki szczerzę mówiąc żale Wam się , gdyż nie wiem co mam zrobić z tym olbrzymim brzuchem. Mam zbierać kasę na odsysanie tłuszczu ? Co ja mam zrobić ? Wiem , że napiszecie mi ' dieta + trening + aeroby i jest ok ' chłopaki po co miałbym oszukiwać samego siebie i Was ? Ja staram się jak mogę podczas gdy koledzy piją , jedzą wszystko ,śmieci słodycze i mają po 4.0 w łapie i płaski brzuch...co mam robić ? już siada mi pscyha...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Rozpisz diete przejrzyscie i odpowiednio tak jak inni to robia będziemy poprawiać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o sprawdzenie obliczeń

Następny temat

Owsianka, jajka, sport + odżywki - ma szanse wypalić?

WHEY premium