SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosba o pomoc w dobraniu supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7042
Chce zaczac cykl. Mam juz kupione: Cytocell i Cytonoxx, do tego kupie białko. i moje pytanie brzmi jakie mono dokupic do tego? bo nie starczy mi to co wymienilem wyzej na caly cykl. Czy kupic VITALMAX CREATIN 600g czy KREATYNA MEGA CAPS OLIMP 300szt ?

Eryk

"Umiesz liczyć ? Licz na siebie !"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
imo proch od vitalmaxa, zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7042
a jak to dawkować ? ile w DNT i DT i po ile g ?

Eryk

"Umiesz liczyć ? Licz na siebie !"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
kup ze 100g mono vitala na dnt i dawaj 5g

a w dt cytonoxa przed treningiem a cytocella po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7042
i starczy w DNT po 5g ? a w DT nie dawac rano ? chcialem ogolnie zrobic cos takiego: DNT; 5g mono rano, 5 o podobnej porze treningowej, DT: 5g mono rano, przed treningiem cytonox, po treningu cytocell

Eryk

"Umiesz liczyć ? Licz na siebie !"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
starczy 5g mono w dnt. Remik dobrze rozpisal, zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7042
okej, a w dt rano nie dawac ?

Eryk

"Umiesz liczyć ? Licz na siebie !"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
czytaj ze zrozumieniem, co napisalem wyzej?! W DNI NIETRENINGOWE 5G MONOHYDRATU - OBOJETNE CZY DASZ RANO CZY PO POŁUDNIU, ZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7042
zapytalem wyzej czy w dni treningowe nie dawac rano a Ty piszesz o nietreningowych...

Eryk

"Umiesz liczyć ? Licz na siebie !"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13893
To zależy ile tam masz w tych innych suplach. Powinieneś mieś z 10g w treningowe kreatyny. Myślę, że nie ma co przesadzać i dorzucać mono z rana. Starczy krety i bez tego. Mono w dnt raz i starczy.

Ciągły trening w drodze do chwały, świat jest zbyt duży, żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
a ja ci napisalem wyzej ze remik dobrze rozpisal, widzisz gdzies tam mono w rozpisce remika w dt?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w dawkowaniu :P

Następny temat

Amino anabol + Vitalmax kreatyna Caps+ Solid mass

WHEY premium