SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propionat 14 tygodni

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
Witam. Pytanie raczej będzie do znawców dopingu ale może odpowiedzi padające przydadzą się nam wszystkim.

Założenie, że środki będę miał pewne.
Planuje cykl oparty na propionacie.

1-14 tydz prop 100mg/e2d
1-4 tydz metanabol 20mg/ed
10-14 tydz winstrol 20-30mg/ed

Odblok: HCG 13-14tydz 2500/e3d
clomid 4 dni po HCG 1 dzień 3-4 tabl, 2-9 dzień 2 tabl, 10-28 dzień 1 tabl.

Mam świadomość, że to dużo kucia itp ale zdecydowałęm się na ten środek. Pytania:
- czy po takim cyklu mój odblok wystarczy ??
- czy mogę zamienić clomid na nolwadex ( czytałęm kilka art na forum i zdania są poodzielone )
- co zrobić by np po 8 tyg czuć dalej działania propionatu ?? myślałem przez chwile by w 7-8tyg zapodać HCG 2500/e3d ( znalazłem takie metody na forum, niby ma czyścić receptory )

"audiatur et altera pars"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
A czy nie mile widziane u mnie skutki działania clomidu, tzn zamulanie i ospałość, złagodzi dołożenie do niego provironu w dawce 50mg ed przez jakies 30 dni ?? mam 3 opakowania tego i chciał bym je jakoś dobrze wykorzystać. Pozdrawiam

"audiatur et altera pars"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
odpowiem co ja bym zrobil..napewno bym nie zamienial cloma na nolve najwyzej ja dodal do odbloku.Jezeli chodzi o hcg w srodku cyklu to imo dobra sprawa ale nie zaraz 2500 e3d raczej 500-1000 by wystrczylo..a jezeli zrezygnowalbym z hcg w czasie cyklu to napewno podbil bym dawke propa

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ankieta działu. Prop przez 14tyg w stałej dawce.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
ja wyrazam tylko swoja wizje jak dla siebie

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ale o co chodzi..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o arimidex

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23594
Daj wino tydzień dłużej od propa.
Możesz zrobić nawet 16tyg i wtedy gdzieś w 8tyg hcg, obcięcie kalorii na dwa tygodnie i lekki trening. Organizm odrobinę się wysyci a potem będzie chłonął wszystko jak gąbka.

Robiłem tak, sprawdza się

To jest mój sposób ale są jeszcze inne ciekawe metody przełamania stagnacji.

Kawał chłopa jesteś to podbij mete do 30mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
Pomyślę nad opcją 16 tyg i hcg w 8-9tyg 1000/e2d, odcinka węgli i będę czekał na efekty później. Próba zamiany clomu była wynikiem zamulania mnie na odbloku i nie wiem jak to obejść. Sam cykl ma na celu zrobienie trochę mięsa ale nie za dużo, bez fatu. Jak środki pozwolą to wcisnę gdzieś okse, ale to czas pokaże. Zaczynam od niedzieli, bo pamiętam by dzień święty święcić ;)
Dzięki za wypowiedzi i z chęcią zapoznam się z kolejnymi.

"audiatur et altera pars"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Arimidex jeahhhh

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
mozesz walic propa ile chcesz moj kolezka od sierpnia cały czas grzeje na propie i czuje się rewelacyjnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
Arimidex jeahhhh undefined

Tzn ??

"audiatur et altera pars"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oma a przeziębienie

Następny temat

Mix i wino

WHEY premium