SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop + meta czy enan + meta na 1 raz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 894
DYLAUDIO byłby sam enan, bez mety:)
na korzyść enana przemawia do mnie tylko rzadsze kłucie, no ale jeśli nie warto dupy oszczędzać to niech będzie prop ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
e tam jeszcze masz uda w sumie 4 duze grupy miesniowe wiec bijesz w kazdy co 8 dni, gdy cykl trwa 8tygodni to nie trudno policzyc ze w kazdy miesien wbijesz ogolem 7razy wiec chyba nie tak zle...
Ja w sobote pierwszy shot testovisa ale troche mniej bo 75mg, napisze jakby co jak wrazenia

Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2009-09-03 21:26:07

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1881
tak jak pisal zewsgledu na szybszy okres poltrwania. Pozatym podleje cie woda na enanie a tak na propio dosaniesz suche mieso

Quem dii diligunt, adolescens moritur,
Sed postea vivere perpetuo in eorum societate.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Tu nie jest do końca prawda. To czy będzie suche mięso, czy gorszej jakości imo zależy przede wszystkim od diety.
A nie jest to mój wymysł, tylko starych wyjadaczy na tym forum.

Jak poczytacie, to są tacy, którzy rzeźbę robili na enanie.
Kwestia poznania swoich reakcji na bodźce z igły i z talerza.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
j.w. kluczem zawsze będzie dieta a nie środek, na propie można robić masę a na enentacie wycinke,zależy od michy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
O, stary wyjadacz

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
niech ci będzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 894
raczej enan będzie, jest chyba pewniejszy od propa do którego mam dostęp(jest w 10ml flakonach, na forum ktoś pisał żeby unikać tego undera), a enan na 85% jest irański.

W diecie postaram się nie szaleć z węglami, żeby w miarę czyste mięcho łapać.

Zmieniony przez - hihaczi w dniu 2009-09-04 15:51:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1881
ok ok co do starego wyjadacza sie zgodze sam robiłem rzezbe na enanie ale mi chodzilo o to ze na propku nie podleje go tak woda jak bedzie na cyklu jak kto woli ja sam walilem enan bo mi to pasowala jak troszke wody nabralem bo i czulem sie troszke lepiej w polaczeniu z micha efekt byl zadowalajacy jak zreszta widac ktos zainteresowany moze zobaczyc moje zdjecie jaki jest efekt. Oczywiscie uklony do wyjadacza nie dyskutyjemy ;];]

Quem dii diligunt, adolescens moritur,
Sed postea vivere perpetuo in eorum societate.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1881
sory ze jeden pod drugim ale enan jesli juz do Jelfa wspomagajmy Polske;];] bo jest najlepsza:D

Quem dii diligunt, adolescens moritur,
Sed postea vivere perpetuo in eorum societate.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na dzien dzisiajszy

Następny temat

problem z Axio labs,silny bol po zastrzykach

WHEY premium