SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolongatum Jelfa. Na początek sam czy łączyć z czymś innym?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
wal szota co 3 dni czyli strzał przerwa przerwa strzał

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
a przez ile czasu to jużod ciebie zależy

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350
No właśnie tak myślałem,no ale jakiś okres cyklu też mniej więcej podajcie bo to nie jest tak ile ode mnie zależy. Moge brać tydzień albo pół rokuA to jest mała różnica. Przez jaki czas mam mniej więcej ciągnąć cykl? bo tego co mam styka na 60dni,nie za krótko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6910
HeHe no tak ale piersi z kurczaka z ziemniakami i sałatkami z domu nie wezmę Podsuń jakiś pomysł

czemu nie? ja tak robie , potem patrza tylko wyglodzone wióry jak to sie powinno jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350
O właśnie! trochę zbiegnę z tematu tego działu ale jest w śród was wiele osób zaawansowanych i nie tylko które pewnie kiedyś miały podobne problemy z żarciem.BYŁBYM BARDZO WDZIĘCZNY JAKBYŚCIE UŁOŻYLI MI JAKĄŚ DIETĘ lub podsunęli kilka pomysłów w tym kierunku.
Na poprzednie pytania też odpowiadajcieliczę się z każdą dobrze udzieloną radą POZDRO DLA WSZYSTKICH POMAGIERÓW!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2991
dobrze wyglądasz po tym mietku, a ja myślałem że on bardziej obtłuszcza . Duże były spadki jak mietka skończyłeś ??

Tylko krowy chodzą stadem - lwy zawsze samotnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24718 Napisanych postów 68386 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538858
do blendera i pijesz na lajcie

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
tak jak izzik kurczaka też możesz pic tak jak makaron ryż kwestia tylko żeby jakiegoś soku czy coś dac żeby smak zabił , a jak nie jetseś aż tak twardy to bierz szejka białkowego albo batony proteinowe polecam olimp matrix na miecha trochę drogo wychodzi ale te 30 g białka w nim masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350
omell tzn. tak za szybo przestałem po nim trenować i imprez z udziałem alkoholu też nie brakowało ale po miesiącu wpadłem na siłke potrenować to(wiadomo siła w dół poszła) ale z wagą i wyglądem tragedii nie było,no i pompa chodź może pompa była wywołana bodźcem nagłego treninguW każdy bądź razie jeśli bym nie przestał ćwiczyć(nawet z tą miesięczną przerwą pełną libacji) to byłoby git ale z deka pusto w bańce i spadki konkretne od wiosny ale prawie już nadrobiłem zaległościZaskakująco szybko zacząłem wracać do formy ale siła nie ta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350
Właśnie nad takimi szejkami myślałem,a dawki i czas między posiłkami? tak plus minus.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolongatum Jelfa. Na początek sam czy łączyć

Następny temat

Deca-durabolin + testosteron jak brać ?

forma lato