SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna pomoc z testosteron prolongatum (jelfa)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 57
1. WIEK:20
2. WAGA:68
3. WZROST:192
4. WYMIARY:
-biceps:jakos 40
-klatka:jak u chlopaka w pasiastej pizamie
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2 latka z przerwami
6. DIETA: 2 sniadnia, shake z serious mass po 2 sniadniu (1400 kalorii), lunch, obiad, mala kolacja
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: -
8. TRENING:wyciskam na lapy i klate
9. CEL CYKLU:zwiekszenie masy
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:-
11. POZIOM BF%:-
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):0% tluszczu ale spore bicepsy i tricepsy oraz uda mimo tego ze nigdy zbytnio nie cwiczylem
13. STAN ZDROWIA:ryba
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:wroza mi ze za 5 lat bede lysy jak moj ojciec. pojawiaja mi sie paski na boku glowy ale nic wielkiego
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:30kg MAXXX
-martwy ciąg:?
-przysiad:?

PYTANIE:

Jak wyzej. mieszkam za granica od 9 roku zycia i nie wszystko rozumialem z ankiety wyzej np martwy ciag albo przysiad. wg mnie to malo wazne. waze 69 kg, trawie jedzenie w ciagu 60 min i probowalem wielu roznych diet od znajomych ktorym udalo sie sporo przytyc ale wszystko na marne. 2 razy dziennie pije serious mass (suplement).
Potrzebuje przytyc okolo 10-12 kg a juz wiem ze starajac sie na silowni i opychajac pysk nic nie pomoze :) czytalem forum i znalazlem w online testosteron prolongatum (jelfa) ktory moge kupic. Pytanie, Ile potrzebuje buteleczek? w opakowaniu jest ich 5 a opakowanie ma 100mg. przez jak dlugi okres to sie bierze i najwazniejsze to co potrzebuje z tym brac? (cos na watrobe zeby mnie tam nie umarlo od srodka?)

z tego co szukalem to jest to najlepszy srodek na mase. Prosze tylko o podpowiedz ile potrzebuje opakowan kupic zeby mi starczylo na 10kg okolo oraz co do tego potrzebuje w dodatkach. Aha, czy po jakims terminie mi to zejdzie jak nie bede tego ciagle uzywal? chce tylko przytyc te 10 kg i pozniej juz sobie sam radzic na jedzeniu i silowni o ile to mozliwe :)

dziekuje z gory za pomoc! nie chce nic uzywac w ciemno bo generalnie dbam o siebie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Masz tasiemca, na to nie są sterydy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 57
nie mam tasiemca bo bylem u lekarza z tym i to zostalo wykluczone z przyczyn mojej niedowagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
spory biceps jak na taką wage/wzrost. jezeli nie rozumiesz ankiety tzn ze moze danych cwiczen nie wykonujesz? typowy ektomorfik, zacznij porzadnie cwiczyc, jesc racjonalnie to i masa wpadnie. bez tej wiedzy nie zabieraj sie za SAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
przyłóż się do michy bo to jest anoreksja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364207 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668423
byłeś u jakiegoś lekarza?wybierz się powinien coś ci wypisać na apetyt.poza tym napisz co jesz w ciągu dnia?mała kolacja?a czemu nie duża skoro masz niedowagę?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Rozpisz nam swoje posilki w ciągu dnia. Może i dużo jesz ale czego ? kanapek z dżemem ? kartofli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze jest tak samo :

Jem dużo ,ale masa stoi. Próbowałem wszystkiego..
- no to rozpisz jedzenie !

Śniadanie - 2 kanapki z chudą szynką, obiad - ziemniaki ze schabowym, później 3 plastry szynki z indyka, kolacja - 2 jajka i chleb razowy

I MASA NIE IDZIE a dietę mam !!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 57
GWookie:
Nie rozumiem ankiety ze wzgledu na niektore slowa po polsku. rozumiem co to biceps ;) i tak, mam bardzo duzy jak na swoja wage bo mam rzezbe a kazdmy mi mowi ze mam takie lapy jak taki chudy w ciele jestem.

Aras84:
nie to nie jest anoreksja... jestem praktycznie klonem swojego ojca ktory mial identycznie w moim wieku, zaczol przybierac na wadze dopiero po 35 roku zycia.

lodzianin1:
Tak byłem u swojego lekarza i on stwierdzil ze to calkiem normalne i ze mam szybki metabolizm i przytyc mi bedzie bardzo ciezko.
9.30 rano -> jajecznica z ok.4-5 jajek + 2 tosty z maslem i serem
10.30 rano -> okolo 2 jogurty i 3-4 banany + 700ml serious mass
14.00 lunch -> przewaznie "roll'a" z kurczakiem lub szynką itp
18.00 obiad -> czesto lubie jesc makaron z roztopionym serem na topie, ryz z kurczakiem lub kupuje chinskie albo fast food albo przed jem w pracy jak zglodnieje.
22.00 kolacja -> czasami resztki z obiadu a czasami tost lub jogurt itp
Mala kolacja poniewaz nie przepadam za posilkami przed snem i wtedy zbytnio spac nie moge.

panalbin:
jak wyzej. w pracy mam darmowe bardzo dobre zarcie za darmo wiec uwiez, jedzenie nie jest problemem :)

kowal997:
nom, tlyko wez pod uwage to ze niektorzy sa z natury chudzi i nie moga w siebie pakowac zarcia bo poprostu nie wchodzi bo gdzie ma wchodzic. ja akurat z jedzeniem problemow nie mam.

Dostane porade na moje pytanie czy nie za bardzo ? Dziekuje za czas na odpisywanie itp ale nie nie w tym polega moj problem. jak bym przytyc mogl naturalnie to napewno bym tutaj nie pisal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Kolego mam nadzieje ze to niezrozumienie jezyka a nie jakis zart.W ankiecie trening napisałes ; wyciskam na łapy i na klate.Porazka.max na klate 30 kg.??? Testosteron o którym wspominasz jest owszem dobrym środkiem lećz masa to JEDZENIE.Poczytaj dział dieta i trening.A nawet postudiuj go bo bez urqazy przyjacielu ale odnosze wrazenie ze nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi.Nie ma złotego srodka na nabranie masy.Jets trening dieta, systematyczność.Genetyke w pewnym stopniu da sie oszukać wiec nie sugeruj sie tatą.Poczytaj a na SAA jeszcze czas moim zdaniem Szczególnie przy takim treningu i takim poziomioe wiedzy.Wybacz szczerość.Pozdro

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2012-09-28 10:30:59

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 57
jezeli prolongatum nie jest na mase tylko na sile to nie rozumiem dlaczego ludzie na tym forum sie wypowiadaja ze przytyli na tym 8-9-11 kg?
wg ciebie moja dieta jest zla jak na moja wage? upycham w siebie ile moge. jezeli jadam zle to popraw jak powinienem jesc (tez z rozumem, nie bede jadl miesa 5 razy dziennie bo watpie ze to na tym polega). a co do klaty to mam ją troszeczke zapadnietą od urodzenia i mam na niej tylko skóre i kosci wiec jak moge wiecej podniesc?? na lape podniose 45, z potem na czole ale podniose. chodzi mi tylko o kilka kg zeby na klate poszlo i tyle, nie mam zamiaru koksowac jak szalony tylko chce sie pozbyc tej prostej klaty :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST + ANABOLIK - NAJLEPSZE WASZE ODCZUCIA

Następny temat

sterydy dla długodystansowca

WHEY premium