SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prolongatum Jelfa. Na początek sam czy łączyć z czymś innym?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2991
Wujcio a po tym mietku dużo Ci na masie przybyło?? Pytam bo się zastanawiam czy sobie nie strzelić cyklu z mietka. Jak 4-5 kilo to wolę pobawić się jabłczanem kreatyny bo po tym nie ma skutków ubocznych :). I jaki to mietek był?? Polski czy nie?? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Tylko krowy chodzą stadem - lwy zawsze samotnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
omell a co myślałeś że 30 kg suchych mięśni

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2009-10-29 02:43:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2991
Game myślałem że 50. Chyba po 200 tablach i dobrej diecie plus odżywki białkowe by skoczyło z 10 kg. Jakby z tego zostało z 5-6 kg to byłby git

Tylko krowy chodzą stadem - lwy zawsze samotnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350
omell dużo odżywek zjadłeś???Nie wież w to co jest napisane na plakietce.We wszystkich odżywkach duży procent produktu to tylko środek smakowy(taka ściema) po kreatynie nie złapiesz 4kg,chyba że jesteś szczupły, to twój pierwszy cykl,dobra dieta,i dobry trening. W moim przypadku kreatyna poprawia trening i teraz ją wykorzystałem do powrotu formy ale masy na niej nie złapie. na metce i wtedy dobrym żarciu jakieś 4kg. meta (British Dragon)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
po 200 tabsach 5 kg to max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2991
Wujcio no trochę odżywek zjadłem w swoim życiu.Kilka miesięcy temu po cell pumpie z 88 do 93 mi waga skoczyła i w łapie 2 cm. Starałem się diete trzymać jako tako i do tego jeszcze białko było. Jak po 200 tablach mietka 5 kilo podskoczy to ja chyba wolę na Cell Pumpie jechać, i nie będę musiał się martwić o skutki uboczne

Tylko krowy chodzą stadem - lwy zawsze samotnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
tylko z tych rzekomych 5 kg na cell pumpie może 0,5-1kg to mięśnie reszta to woda i fat na mecie z 2 kg mięska przy pierwszym cyklu powinno pójśc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350
Otóż to,a jeśli masz takie przyrosty na odżywkach to na mietku będzie znacznie lepiej niż u mnie.Dobrze że martwisz się o swoje zdrowie ale po jednej kuracji na mecie nic ci nie będzie.musisz tylko osłonę na wątrobę brać,ja brałem hepatil i nie zauważyłem żadnych komplikacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2991
Pomyśle jeszcze o tym mietku, najpierw muszę się trochę na siłce rozkręcić, bo przerwa była kilkumiesięczna. Też chciałem na pierwszy cykl prolongatum, ale gdzieś czytałem że na pierwszy cykl najlepiej coś bardziej anabolicznego niż androgennego, stąd ten pomysł na mietka. Koleszka Anapolon przywiózł z Turcji i myślałem że se może go walne na pierwszy cykl ale poczytałem trochę o nim i mi przeszło hehe. Leży i czeka na nowego właściciela

Tylko krowy chodzą stadem - lwy zawsze samotnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
meta brana w niewielkiej dawce jest umiarkowanie androgenna natomiast większych dawkach nie jest tak kolorowo dlatego nie jest wcale tak jak niektórzy myślą że jest to lajtowy środek po prostu dawki są śmieszne ,jak chcesz mało albo praktycznie zero skutków ubocznych również tych zewnętrznych to oxa to najlepsze rozwiązanie ale ciężko dostac oryginał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolongatum Jelfa. Na początek sam czy łączyć

Następny temat

Deca-durabolin + testosteron jak brać ?

forma lato