SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy ze wzwodem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Poza tym dawka test bez hgh, t3 to maks 500-750mg wiecej mija sie z celem
1

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94781 Napisanych postów 364786 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670085
czy cypionat nawet aby lyle się nie kłuć dobre cypio przy dawce 250 mg co 4 dni podbija testa średniodo ok 4000 przy naszych widełkach do ok 800
tak więc to już jest wysoko
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
No to juz torpeda i po co wiecej?

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Panowie jedno małe ale , tu nie chodzi o podbiścia testa , ale odczucia po trenie ze swojego doświadczenia wiem żeby czuć się dale jak na bombie , potrzebowałem dużej dawki propa po trenie dodatkowo , masteron lub proviron, w innym wypadku czułem się tak jak autor aktualnie na długim estrze.
MarcelQ jeśli chodzi o wysoki estrogen to provi go nie obniży ale zapobiega nadmiernej aromatyzacji.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77403
Umyslowy w takim razie jak możesz to wypróbuj tą metodę teraz. Ja z tym wystartuje w listopadzie i dam znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brzost123 dobrze kombinujesz, bo jak zda relację to znaczy że żyje, a jak nie napisze to będziesz wiedział, że metoda się nie sprawdziła

MarcelQ
Wiekszosc osob bedzie mialo wieksze libido na 500mg niz na 1000mg tygodniowo.

potwierdzam, przy 400wek testo libido max, a dając 700, to średnio na jeża, jedynie treningi lepsze, mimo kontroli e2


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-10-12 11:28:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77403
HA HA dobre zioekt. Ale tak na poważnie to nie jest za ciekawie jak się leci testa a z fajką jest kiepsko wielu tylko po to go bierze (w tym ja) a tu taki żonk. Dlatego jestem ciekaw co u kolegi by wyszło skoro aktualnie jest na teściu i jest słabo czy te mocne podbicie propem coś zmieni. Jeszcze mi powiedzcie czy wy zawsze trzymacie estrogen w widełkach bez względu czy lecicie grubo z dawką czy to jest przysłowiowe HRT? A może reagujecie jak zaczyna coś się dziać (np. spadek libido, swędzenie sut itp)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy htz raczej w widelkach,choć ja za młody na toale htz to nie jest 300 czy więcej testa week, a na cyklu to od organizmu zależy jeden ma lepsze libido na e2 wybitnym,kto inny tylko trochę ma w górze i jest lipa,więc to pod siebie się dobiera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 378
Dopowiem ze dawki testo ilosci kilku g/week nie sa mi obce. A moja kuracja sterydami bardziej przypomniala dlugi maraton niz podzial na cykle. Ale gdy zdazalo mi sie miec przerwy, to nawet bez odbloku nigdy nie bylo tak slabo I to jeszcze przez tak dlugo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77403
A będziesz teraz próbował tej opcji z gramem propa week? Czy zbijasz hormony do wartości referencyjnych?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl dawkowanie opinie

Następny temat

Predyspozycje do ginekomastii?

WHEY premium