SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy ze wzwodem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77403
wnc1964
brzost123
Ciekawy temat sam mam teraz podobny problem po przejsciu z propa z trenem na samego długiego testa libido siadło. Prolka zbita nisko, estro w normie więc wszedłem na mostek z HCG i Provironu (jak przedtem na HCG zawsze miałem wysokie libido tak teraz jest bez zmian) Zrobiłem teraz bad. testosteronu całkowitego, ponownie estogenu, prolaktyny, progesteronu i kortyzolu (biorę 3 gr wit. C. Autorowi tematu dam znać jak już będę miał wyniki. Sytuacja jest bardzo podobna wiec po co sie faszerowa moze trzeba przyczyny szukac gdzie indziej.


To co opisujesz to kwestia subiektywnych odczuć , jak najbardziej wiarygodnych, w uproszczeniu tren +prop dawał tobie androgenowego kopa libido jest wtedy , nie tylko u ciebie w kosmosie, przechodząc na długi estr które są mniej odczuwalne, przechodzisz taką reakcję, jakbyś nie był na cyklu. Trzeba było podbić propa dodać masteron lub proviron, taki efekt by nie wystąpił, lub został znacznie zmimalizowany.




Właśnie nie wiem czy to może być wina trenu bo przed leciałem dość długo testa długiego można powiedzieć że to takie HRT dawka 250 mg week. Potem wszedłem na propa 200 mg week + tren ace 350 mg week. Po odstawieniu znowu wróciłem na testa długiego i już zaczęła robić się kompletna niemoc. Poranne erekcje zostały wyeliminowane do zera. Ochoty i chęci brak utrzymanie z wielkim ale to z wielkim wysiłkiem. A co do formy byłem zadowolony nabicie i pompa na odpowiednim poziomie więc pod tym względem czułem że jestem na cyklu. A że sfera łóżkowa jest priorytetowa więc postanowiłem wejść na mostek z HCG i Provironu (zawsze miałem na HCG libido na wysokim poziomie tzn nie odczuwałem różnicy pomiędzy byciem na teściu a HCG tylko i wyłącznie było to odczuwalne w spadkach formy, nabicia itp) Jestem już na tym mostku 3 tyg i zero jakichkolwiek zmian dawka HCG to 2500iu pon., środ., piąt. + provi 50 mg/ed. Moje wyniki:
Kortyzol - 11,87 zakres referencyjny - 6,24 - 18
Prolaktyna - 14,53 - 2,58 - 18,12
Estradiol - 46 - 11 - 44
Progesteron - 0,10 - 0,10 - 0,20
Testosteron - 956,76 - 142,39 - 923,14
TSH - 2,11 - 0,34 - 5,60
ALT - 41 - 0 - 50
Cukier w normie
Morfologia krwi w normie tylko hemoglobina i potas podwyższony
Cholesterol kiepski
Na cyklu:
LH - 0,30 - 1,70 - 8,60
FSH - <0,1 - 1,50 - 12,40

Dawka testa niska jak na cykl ale i przy tej dawce leciałem cyklicznie exe 1/4 tab/ed bo estro bywało wysoko.

Więc kolego zejście z cyklu czy obniżenie hormonów w widełki raczej u Ciebie też nic nie zmieni choć życzę Ci jak najlepiej. I teraz pytanie czy jak znowu wszedłbym na tren wróciłby wigor? Tylko nie można lecieć na trenie all year.. A może wejście na inny estr testa zrobiłby różnicę i taki mam plan od grudnia. Co robić teraz w takim wypadku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Co zrobić duże dawki ,, propa 100-150mg ed [codziennie] + 2-3 razy 25mg provironu na dobę.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77403
Przez jaki okres? Do uzyskania poprawy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 378
Mnie to ciekawi, przeszkadzac mi na pewno nie bd.

Myslisz, ze tez powinienem sprobowac dowalic propa? Najwiekszy plus jaki mam obecnie Z poleconych mi tutaj srodkow, to normalne sutki przez wiekszosc czasu. Wczesniej mialem Z nimi spory problem.


Zmieniony przez - Umyslowy w dniu 2015-10-10 23:16:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
brzost123
Przez jaki okres? Do uzyskania poprawy?


Przez okres , około 6tygodni , potem taperujesz dawki w dół ,

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77403
Dzięki wnc1964 za zainteresowanie i radę w takim razie odpalam to od listopada i będę dawał znać. Boję się tylko estrogenu jak przy 250 mg/week musiałem dawać exe to nie wiem co będzie przy gramie. Olać to i nic nie zbijać tak? I zapytam o kolegę wyżej go też taki sam protokół obowiązuje? Czy najpierw ma zbijać hormony do widełek bo może to mu pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94787 Napisanych postów 364793 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670107
150 mg dobrego propa dziennie to mu czajnik urwie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Bez sensu takie dawki propka, jak juz 100mg co drugi ma mega wplyw na libido na plus, takie 350mg/tygodniowo bez zadnych antyestrogenow powinno pozytywnie wplynac na wszystko, a nawet wolalbym 3 x 50ng propa + 50mg provironu dziennie jezeli priorytetem jest "wigor"

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Gadacie mniej może spróbować mniej w razie czego podbić, już muszę duże dawki po trenie propa i provironu , żeby dalej czuć moc, ale wiadomo każdy jest inny autor może zawsze w razie czego podbić lub obniżyć dawkę propka i provi , może tak jak sugeruje MarcelQ będzie rozsądniej a dawkę zawsze idzie podbić do góry, ja trochę pisałem na swoim doświadczeniu.
Niech autor sam wypróbuje , zda nam relację.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Pamietaj im wieksze dawki testo tym wiekszy poziom innych negatywnych hormonow, estro, prolaktyna itp. Niekoniecznie wiecej znaczy lepiej... Wiekszosc osob bedzie mialo wieksze libido na 500mg niz na 1000mg tygodniowo.


Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2015-10-12 02:08:05

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl dawkowanie opinie

Następny temat

Predyspozycje do ginekomastii?

WHEY premium