SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z siatkówka oka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 15 lat Na forum 295 dni Przeczytanych tematów 17
Witam, mam pytanie ponieważ ma problemy ze wzrokiem a chciałbym trenować boks, moje pytanie co mogę zrobić aby wzmocnić siatkówkę oka ponieważ mam bladą siatkówkę oka i niske ciśnienie wewnątrzgałkowe, więc co mógł bym zrobić aby temu zaradzić i realizować swoje marzenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapytać jakiegoś lekarza a nie anonimów w necie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
j/w lekarza sie pytaj na co mozesz sobie pozwolić, bo trenować możesz gorzej jak będą jakieś sparingi między klubowe czy coś i po głowach się bedziecie lać ostro.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10452
Nic nie zrobisz ,niestety
Na słabe geny nie ma leków ,ja przez chorobę zrezygnowałem z kariery a byłem ciekawie zapowiadającym się bokserem a boksu uczył mnie sam Roman Cuprowicz .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 15 lat Na forum 295 dni Przeczytanych tematów 17
Szkoda że nie możesz już trenować, ja też trenowałem i nawet byłem przez miesiąc w klubie i byłem naprawdę dobry jednak kiedy przyszła pora na pierwsze sparingi trener kazał zrobić badania okulistyczne i wyszło co wyszło, jednak tam z kolegami będę trenować dalej. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 708 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10452
mogę trenować ale ,nie na poważnie .nie mam motywacji przez chorobę oczu.
jak ja trenowałem w klubie to żadne badania nie były konieczne ,może jakbym na zawody jechał to tak .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
Jest wiele rodzajów ludzi. Są tacy co wzywają karetkę gdy wbiją drzazgę w palec i są tacy co idą do lekarza gdy już się całkiem rozlecą... Są tacy co przyjmowali eksperymentalne leki na chorobę celebrytę i są tacy co czekali aż ruskie rakiety zniszczyły wirusa... Są tacy co rozpaczają przez resztę życia bo coś im lekarz powiedział i są tacy co kontynuują swoje pasje bez względu na wszystko... Są ludzie co nie mają motywacji do treningu i są tacy co mają jej aż nadto... To co zrobisz zależy tylko od ciebie, ale trzeba przemyśleć wszystkie za i przeciw i mieć świadomość ewentualnych konsekwencji swojego wyboru. Aby w razie niepowodzenia nie mieć pretensji do całego świata, lecz do samego siebie. Ciekawym przykładem jest Pan z poniższego filmiku...




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hung Gar gdzie trenować

Następny temat

Co zrobić w takiej sytuacji

WHEY premium