SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemik z Pompkami

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 59
Od miesiąca zacząłem codziennie robić pompki z powodu sprawdzianu z nich w szkole!
przez pierwszy tydzień wszystko szło spoko zacząłem codziennie robić 10 na rozgrzewkę i później 20 ale później po tygodniu zwiększyłem do 25 i robiłem przez dwa tygodnie tak teraz zacząłem robić 30 zaczęło się coraz gorzej zamiast przybywać siły to ja sie stawałem coraz słabszy teraz z trudem robie 20:(
co możecie mi poradzić??
zdaje mi się że trochę za ostro sie wziąłem do tych pompek mogłem więcej robić ale co 2 dni jak myślicie??
jak powinienem robić je by robić coraz więcej??

Zmieniony przez - Drako02 w dniu 2007-12-07 23:00:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46894
Przetrenowanie. Odpocznij zrób pauze sobie. I nie tłucz pompek codziennie tylko np co drugi dzień seriami. Możesz mieszać sobie również treningi wytrzymałościowe ( na ilość pompek krótkie przerwy miedzy seriami z sporą ilością pompek w seriach) z treningami siłowymi ( z obciążeniem mała ilość powtórzeń dłuższe przerwy miedzy seriami.) Oczywiście dla urozmaicenia i poprawnej rozbudowy całej klatki zmieniaj szerokości rozstaw dłoni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
a moim zdaniem poza pompkami powinieneś popracować też nad innymi partiami mięśniowymi. pompki to nie tylko ŁAPA. brzuch, plecy barki triceps dużo pomagają. ćwiczenia doradzą koledzy lepiej znający się w planach treningowych. znowu mnie zbluzgacie za ćwiczenia do upadłego... hehe
przetrenowanie mija po pewnym czasie. forma opada ale nie przejmuj się bo w rzeczywistości jesteś silniejszy niż na starcie. ale przerwy rób. tak tak. (pisze to żeby nie oberwać za masochizm:P)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15-latek

Następny temat

FBW- plan do sprawdzenia

Shaker