SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze zmianą planu ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
Witam panowie ;) Mam problem. Mianowicie trenowałem własnym planem przez jakieś 2 lata. Później z powodu pracy miałem przerwę ok 3 lat i wróciłem na siłownie prawie pół roku temu. Na początek FBW 3x w tygodniu przez okres 2 miesięcy i zacząłem splita. Na początku był to 3-dniowy split, a od dwóch miesięcy wykupiłem dietę oraz trening z potreningu.pl i mam pewien problem. trening jest ok z tym, że po treningu czwartkowym (biceps + triceps) nie mam zakwasów tylko czuję ogólne zmęczenie mięśni na drugi dzień i tu moje pytanie czy robię coś nie tak? staram się nie zapie****ać na maxa. Pilnuję techniki, a 2ost powtórzenia na bicepsie i tricepsie jadę z pomocą kolegi bez machania ciałem =) Chodzi mi o to czy za bardzo mu nie kładę w dupę skoro w trakcie treningu jest masakryczna pompa, a na drugi dzień zamiast zakwasów mam osłabioną rękę tak jakby zmęczoną

Cechą życia jest pęd ku wielkości

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
zakwasy wcale nie sa wyznacznikiem dobrego treningu.
Te 2 ostatnie powtorzenia zawsze za pomoca kolegi to tez niezbyt dobra opcja.
Jezeli jestes zmeczony na drugi dzien to podejzewam ze jednak cos w tej diecie nei gra
Bicek i tricek to małe miesnie i nie ma sensu im dopyerdalac bez umiaru

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
czyli zmniejszyć ciężar i odpuścić sobie wymuszone ruchy na końcu przy małych partiach? Trening jest lżejszy od pozostałych z racji partii po prostu trochę mnie dziwi inna reakcja na trening. Po solidnym treningu pleców zakwasy pojawiają się w bicepsach aczkolwiek tym się nie przejmuję bo to normalne

Cechą życia jest pęd ku wielkości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
na zakwasy nie zwracaj uwagi czy sa czy tez ich nie ma.
Przy każdym cwiczeniu i na kazda partie najwazniejsza jest technika. Takie ruchy oszukane mozesz stosowac raz na jakis czas ale nie na kazdym treningu

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
no ok... te ruchy wymuszone są przy ostatniej serii ostatniego ćwiczenia na daną partię. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ogólnie myślałem o super seriach. Ost. na treningu spróbowałem i pompa dosyć przyjemna. Trening to:
10min rowerka
uginanie przedramienia ze sztangą podchwytem stojąc 15r 12x 10x
uginanie przedramion ze sztangielkami leżąc przodem na ławce dodatniej 12x 12x 10x
uginanie przedramion ze sztangą podchwytem na modlitewniku 15r 12x 12x
wyciskanie francuskie sztangi nachwytem leżąc 15r 12x 12x
pompki na poręczach 12x 12x 12x
prostowanie przedramion na wyciągu górnym na linkach 15x 15x 12x
40min rowerka

Ostatnio w ss zrobiłem: uginanie przedramion ze sztangą podchywtem stojąc z prostowaniem przedramion na wyciągu górnym na linkach (12x 12x 10x 8x ) miło wjechało w łapę :) ss wykonałem na koniec treningu tricepsa a początek bicepsa. Odwróciłem kolejność treningu. Myślałem, żeby cały trening w ss pociągnąć.

Cechą życia jest pęd ku wielkości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
mogłby sprobowac robic serie łaczona bic+tric

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
tak właśnie się zastanawiam. Jak nie spróbuje to się nigdy nie dowiem =) Czyli podsumowując zmęczeniem się następnego dnia się nie przejmować tak? Lubię zapier****ć na treningu =) jak pot po dupie nie leci to dla mnie nie trening tym bardziej, że jestem na redukcjii

Cechą życia jest pęd ku wielkości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
no jezeli jestes zmeczony na drugi dzine po łapach to cos z tym jedzeniem nie gra :)
Pamietaj ze to małe miesnie i nie ma sensu ich katowac bez umiaru.
Zdrowia!

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
Nie no rozumiem ;p ważne żeby rosło xD zawsze miałem problem z klatą i bicem ;D teraz klata poszła znowu i bicek został :D trzymaj się :) dzięki za pomoc :)

Cechą życia jest pęd ku wielkości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
acab997

moim zdaniem bez ankiety i planu trudno ci powiedzieć coś cokolwiek... jedynie żebyś nie robił do załamania mięśniowego po co ci to? technika tempo przerwy od tego trzeba zacząć.

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3309
Jestem na redukcji chyba pierwszy raz w życiu (przez prawie 3 lata byłem kierowcą ). Stanąłem na wadzę 107kg ;D Techniki pilnuję, tempo raczej spokojne, bez jakiś szybkich bujanek z pełną kontrolą nad ciężarem, przerwy staram się trzymać 60s max do 90s

Cechą życia jest pęd ku wielkości

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha...

Następny temat

Łączenie partii

WHEY premium