SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze snem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66
Witam wiem ze bylo juz troche na ten temat jednak moj problem troche rozni sie od pozostalych kazdy nie moze zasnac lub pisze ze zasypia o 3 nad ranem. Ja mam inaczej otoz prowadze wyczerpujacy tryb zycia silownia badz treningi mt bywa ze czasem jestem kompletnie wykonczony i to jest wlasnie dziwne ze spac mi sie chce jak nie wiem organizm juz nie moze a mimo wszystko nie moge zasnac albo zasne szybko a co chwile sie przebudzam jestem jakby na wpol przytomny przez czesc nocy. Rano budze sie wczesnie mimo ze dalej jestem niedospany a moglbym spac dluzej ;/ co moge z tym zrobic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Ja spróbowałbym kłaść się spać (jeśłi to możliwe ok godz 22-23) nawet na siłę i leżeć tak aby przyzwyczaić organizm
ta godzina wg chyba faz księżyca jest podobno najlepsza nie wiem jak od strony medycznej.
Postaraj się wstawać podobnie tzn o tej samej godzinie.
Ewentualnie pij jakąś zieloną herbatę na noc lub melisę.
Wrzuć dobre ZMA powinno pomóc.
Jeśli nie masz problemów z tkanką tłuszczową lub nie pilnujesz dokładnie diety wrzuć ciepłe kakao ze 30 min przed snem.

To z takich kwestii poza innymi czynnikami bo może coś zjadasz lub pijesz co wpływa na pobudzenie organizmu.
pomyśl co robisz kilka godzin wczesniej i napisz

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4683
Możliwe, że się przetrenowywujesz, obciążasz za bardzo CUN. Jeśli jadasz przedtreningówki na germinie, to też może mieć wpływ.

Ja też miałem takie problemy na starym meso i cieżkich treningach. Może lepiej trochę zluzować, odpuścić siłke na kilka dni to zobaczysz jak zaregujesz

Jak to pomoże, to jakaś przedudowa planu, może jakieś ziółka typu żeń-szeń i rhodiola i powinno być oka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576022
Poczytaj n/t higieny snu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66
po treningach zazwyczaj tak sie klade max 12 przynajmniej staram bo inaczej siedze taki padniety ;) najgorzej ze spie tylko strasznie lekkim snem i sie nie wysypiam najgorzej jest rano jak jestem juz przytomny wszystko kojarze a czuje sie zmeczony tak ze ciezko mi oczy otworzyc ale spac nie moge ;/ to jest dla mnie strasznie dziwne. Na noc nie jem ale nie dlatego zeby nie przytyc z tym akurat nie mam problemu ale slyszalem ze wasnei jeszcze gorzej sie wtedy spi. Obecnie do treningow i diety stosuje kreatyne i gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576022
O której trening?
O której ostatni posiłek i o jakiej objętości?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66
2 razy w tygodniu mam treningi mt koncze cos przed 21 sa one bardzo pod wytrzymalosc strasznie wyczerpujace. Silownia 3-4 razy w tygodniu max do 18 ostatni posilek staram sie jesc normalnie kolo 20 objetosc ciezko powiedziec przystepnie kilka kanapek platki salatke albo cos takiego ;p a mt zalezy jak wroce do domu to kolo 22 ale wtedy jakos nie jem duzo wypije gainera i cos przegryze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576022
Przesuń trening i ostatni posiłek.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Choroba Osgooda-Schlattera

Następny temat

czas odbudowy kosci

WHEY premium