SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z wyborem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1935
Stary o czym Ty mówisz..Treningi to treningi i nie wazne z jakimi bys chuliganami trenował czy ultrasami trening jest treningiem.Masz 15 lat i boisz sie isc?Jezeli oni sa nieco starsi od Ciebie to maja troche honoru Własnie jak pojdziesz to beda innaczej patrzec pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12140
danbog po raz kolejny piszesz o rzeczach o których masz nikłe pojęcie. Najpierw poczytaj sobie kto to jest ultras kto chuligan kto ten i ten a potem dopiero mów kto sie bije na ustawkach i co byś z nim zrobił.

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
Lil87:"Ty masz stary 15lat to GKS ma takich gowniarzy w swoim Ultras?"

A kto ci powiedział że mam 15 lat?? Nie kieruj sie nickiem bo mam go od paru lat. A na honor o którym pisał mg.BloKers za bardzo bym nie liczył bo już sie o tym niejednokrotnie przekonałem ... a zresztą nie mam w końcu tych 15 lat :D a tak wogóle to sie pytałem tylko czy ktoś zna szkółki inne w Bełchatowie a tu sie taka rozmowa zaczęła a ani jednego posta na pytanie z odpowiedzią !!

.:GKS BELCHATOW:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1935
"A kto ci powiedział że mam 15 lat?? Nie kieruj sie nickiem bo mam go od paru lat." Troszke dziwne..."od kilku lat"...L.Wysłanych Artykułów-7
L.Przeczytanych Artykułów-53
Chyba czegos tutaj nie rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
Na forum jestem od niedawna - rzadko bywam ostatnio, ale nick mam na paru forach , mail,chat itp

.:GKS BELCHATOW:.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dołek

Następny temat

warunki fizyczne

WHEY premium