Cześć! Od pewnego czasu zauważyłam, że pomimo treningu siłowego i cardio w formie interwałów moje uda nie zmniejszają się kompletnie. Największy problem mam z wewnętrzną stroną ud. Co polecacie? Jakie ćwiczenia i jak często? Interwały kontynuować? Dodam, że staram się ćwiczyć na siłowni 4 razy w tygodniu.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Napisał(a)
No jeśli jest tam nadmiar tkanki tłuszczowej - to ważniejsze od samego wysiłku fizycznego będzie to jak jesz, czyli dieta.
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
...
Napisał(a)
czasami jest to też kwestia budowy i/lub cierpliwości. każdy ma jakieś bardziej 'oporne' partie, które nie chcą od razu współpracować i potrzebują więcej czasu albo eksperymentowania z różnymi treningami i założeniami dietetycznymi. a niekiedy taka uroda i już 

...
Napisał(a)
ja też mam oporne uda, są zbite, mocne, a tkanka tłuszczowa wraz z wodą są nieodłączną ich częścią :D długo walczę o uda jak sarenka :) i jeszcze długa droga przede mną... najważniejsze w moim przypadku jest "czyste" jedzenie, wysokie węgle i odpowiedni trening, te 3 rzeczy sprawiają, że coś tam rusza, ale każda z nas jest inna, więc ciężko stwierdzić po twoim wpisie co jest grane, może po prostu za dużo/mało jesz? jest tyle zmiennych u nas kobiet, hormony, kształt talii, ciągłe usiłowanie redukcji, stres i wiele wiele innych... :)
Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...
https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!