SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z ułożeniem diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
Jeszcze pytanie ma tą bułkę grahamke to co moge do niej dodać ??? boo będę ją przygotowywał w domu czyli moge posmarować odrobina masła na to np 2 plasterki szynki z indyka plasterek sera żółtego (gouda) i na to liść kapusty zielonej >??? mogło by być ?/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
odrobina masła (ale prawdziwego masła, a nie mixu olejów) nie zaszkodzi od czasu do czasu. Możesz umieszać sobie twarożek z jogurtem naturalnym i dodać np. pokrojone jajko i masz super pastę :) szynka i ser jak najbardziej OK. Pamiętaj tylko, że żółty jest dość kaloryczny, ale te 2-3 plasterki są ok. Oczywiście rozumiemy, że nie to samo codziennie :)

Still in progress..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
Jeszcze pytanie ma tą bułkę grahamke to co moge do niej dodać ??? boo będę ją przygotowywał w domu czyli moge posmarować odrobina masła na to np 2 plasterki szynki z indyka plasterek sera żółtego (gouda) i na to liść kapusty zielonej >??? mogło by być ?/ tu taj cię nie zrozumiałem "Tylko zjedz go po prostu z godzinkę, półtorej późnie" mam zjeść obiad 1h później czy jak ;p


Albo na obiad mówiłeś(aś) (zamiast piersi z kuraka to może jakaś ryba)

noo spk może i być rybka ale mogę robić na zmiane z tą piersią kuraka kotletem schabowym itp???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
" Pamiętaj tylko, że żółty jest dość kaloryczny" noo ale ja chce dietę na masę :) jestem ektomorfikiem tym któremu ciężko mas zdobyć a z tego co czytałem to ekto muszą dużo kcal spożywać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
oczywiście, że możesz na zmianę. Nawet lepiej. Najgorsza jest monotonia. Zarówno w diecie jak i w treningu. Zerknij sobie na tą str co Ci podałem ilewazy.pl i przejrzyj np mięsa/ryby i już będziesz zorientowany co jest wartościowe, a co za przeproszeniem "śmieciem"

To, że chcesz dietę na masę nie oznacza, że możesz szamać co chcesz i ile chcesz. Najważniejsze jest wyliczenie bilansu kalorycznego (możesz to zrobić np na www.potreningu.pl)
Dodaj sobie do tego jakieś 300kalorii i masz swój dzienny bilans.
Nie zapominaj o proporcjach białko, tłuszcze węgle
U mnie kształtuje się to w granicach:
białko 180-220g, tłuszcze 80-100g, węgle 350-400g


Zmieniony przez - defxdefx w dniu 2012-01-17 14:11:06

Still in progress..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
(defxdefx a ten chleb razowy too może być ciemny ???

Zmieniony przez - Kamil0922 w dniu 2012-01-17 14:25:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
ciemny razowemu nie równy. Czytaj etykiety. To podstawa. Na etykiecie pisze z jakiej mąki. Ma być z razowej lub żytniej, a nie pszennej. Bo bywają np pszenne barwione karmelem i też z koloru jest brązowy.

Still in progress..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
spoko dzięki za pomoc lecz na tym sie to pewnie nie skończy heh obliczyłem tą wartość z tych produktów co mi korekte na diecie zrobiłeś i wszyło troszkę za dużo ;//

Bo aż (z samych produktów)
Suma dobowa:
2673 kcal
152 g białka
39 g tłuszczu
411 g węglowodanów

i co teraz a ty powiedziałeś że jeszcze się dodaje jakieś tam kalorie żeby bilans odpowiedni był

Zmieniony przez - Kamil0922 w dniu 2012-01-17 14:49:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 252 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12283
W tej diecie mam za dużo białek ale za to za mało tłuszczy ;//
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
Za dużo to znaczy? Wypisz mi ile średnio masz białek, węgli i tłuszczy

Still in progress..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o POMOC PILNE

Następny temat

Proszę o ocenę mojej Diety na 82kg

WHEY premium