SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z targowiskiem!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 721 Napisanych postów 2896 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54911
Witam!
Już po raz enty ktoś usunął mój temat w "Targowisku".
Poprosiłem moderatora w pierwszych słowach żeby ocenił co jest nie tam i na pewno to poprawię. Żeby nie usuwać od razu kulturalnie poprosiłem.
I co?

Znów temat zniknął a ja mam pojęcia dlaczego!
Wystawiłem gazety o tematyce sportowej, podałem cenę itd i znów echo.
Przypadło.
Dlaczego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OXYTONE Moderator
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 10575 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218035
Powinieneś otrzymać na @ powiadomienie w treści, którego został zawarty powód usunięcia. Aczkolwiek z całą pewnością zapoznałeś się z regulaminem działu i wiesz, że wymagane jest umieszczenie zdjęć w temacie.

Zmieniony przez - OXYTONE w dniu 2017-08-15 18:07:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 721 Napisanych postów 2896 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54911
Cześć. Dziękuję za odpowiedź. Zatem już wiem co zrobiłem źle i to poprawię. Dziękuję, przepraszam za brak wiedzy regulaminu i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OXYTONE Moderator
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 10575 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218035
Życzę powodzenia w sprzedaży :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7357 Napisanych postów 68918 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 914135
swoją drogą, tomaszS nie dostawałeś powiadomienia na @ o kasacji i powodzie? Czy po prostu nie doczytałeś powodu?

pytam, bo to istotna sprawa, jak nie doszło w ogóle powiadomienie zgłoszę błąd do IT
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
OXYTONE Moderator
Ekspert
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7357 Napisanych postów 68918 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 914135
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie moge zmieniac wagi produktów na Potreningu