SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z sercem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
a ja byłełem 5 lat temu u kardiologa bo ****a pikawka mnie nap*****lała
(duże ciśnienie po winku) to pan doktor mi powiedziął że mam katygorycznie przestać trenować na siłce a o koksach juz nie wspominając---diagnoza przerost lewej komory serca i jeszcze jakieś bajery...najpierw nawet trochę sie przejełem ale po jakims miesiącu znowu pełny power....
rok temu znowu poszedłem tym razem do innego kardiologa z tymi samymi wynikami i lekarz powiedział że nie widzi tutaj nic złego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
są i takie przypadki ;)

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zalezy czym sa spowodowane szmery jest pelno mozliwosci na podstawie diagonzy ktora daje echo mozna dalej rozwazac co mozna a czego nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
przerost lewej komory ma kazdy wyczynowy silowo i kadycyjnie sportowiec,jeden sobie z tym radzi innym nie sprzyja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
echo serca zrobić

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 606 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19952
Podsumowując odpuść sobie cykl bo jesteś za młody i za głupi. Jeżeli chcesz zwiększyć masę mięśniową to postaw na naprawdę ciężki trening i bogatą dietę, w twoim wieku przy zachowaniu systematyczności efekty przyjdą szybko i będą trwałe.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18818
jeżeli chodziłoby o mięśnie to nie zaglądałbym do tego działu ;)

Jeżeli wsadze Ci f***a w dupe,to Ty masz f***a w dupie i ja mam f***a w dupie,ale to nie to samo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 723
Trol16 ty nie myślisz racjonalnie, wnioskując z twoich innych postów wnioskuje, że masz kompleksy i to duże. Skończ ten drogi cykl na wzrost i jak będziesz miał te 18-19 latek, zabierz się za ćwiczenia na siłce i po roku najprędzej weź sobie jakieś sterydy pod warunkiem że po siłce wszystko będzie okey z twoim serduchem i zdrowiem. Będziesz miał w tedy 170cm i walnij sobie masę do 70Kg i będzie git. Będziesz napakowanym, średniego wzrostu gościem. Więc daj na wstrzymanie i przede wszystkim cierpliwość, cierpliwości i jeszcze raz cierpliwość. Obecnie nie myślisz racjonalnie i niech to do ciebie dotrze! masz po prostu klapki na oczach. Ten wzrost 143cm jakoś napewno odczuwałeś gdy byłeś młody, rówieśnicy itd. i teraz chcesz im pokazać lub coś w tym stylu. Naprawdę uzbroj się w cierpliwość, daj na wstrzymanie, bo ty możesz stracić nie tylko zdrowie, szanse na normalne życie (zachamujesz ten cykl na wzrost) ale i życie. Nie zaczynaj wcześniej niż te 19 latek. Te 3 latka, a w zasadzie to już 2.5 latka miną raz dwa, a potem masz najwspanialszy okres w swoim życiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
niech chlopak ma swoje 5 min. na wsi... najedz sie koksu troche sie ponapinasz moze nie jednej mokro sie zrobi w majtkach a potem umrzesz.

Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2006-12-10 23:30:23

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 723
w takim wieku gadanie o cyklach jest co najmniej poronionym pomysłem, a co dopiero w takiej sytucji. Przecież ten chłopaczek jest cały czas na cyklu na wzrost, jego serducho ostatnio pomupuje na dużo większych obrotach niż wcześniej bo urósł 14 cm w ciągu 1,5 roku podajże. Bez przygotowania to on z cyklu nic nie zrobi i o żadnych efektach nie ma mowy. Przede wszystkim niech teraz rośnie. Niech zbiera masę (tyje), za kilka lat siłkę niech rozpocznie, w między czasie serducho urośnie, dostosuje się do wzrostu, ścięgna niech sobie powzmacnia na siłowni itd. i dopiero w tedy jak dalej będzie miał te swoje kompleksy niech się przebada porządnie, i dopiero w tedy można wogóle mówić o jakimiś cyklu, gdy będzie miał te 19 latek. Pod warunkiem że wszystko ze zdrowiem będzie oki. Napewno prędzej za kilka latek niż teraz. Teraz to on potrzebuje psychologa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podwyższone ciśnienie

Następny temat

cypionat , deka..

WHEY premium