SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z przedramieniami Help !!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
Witam wszystkich, cwicze juz 1.5 roku mam 20 lat od jakiegos roku mam problem z rekoma, nie moge ich do konca wyprostowac umieszcze zdjecia zebyscie wiedzieli o co mi chodzi. Wszystko sie zaczelo od wyciskania francuzem na bicka dolna kosc mnie nakur.. ale cwiczylem dalej bo myslalem ze mi przejdzie przez moja glupote stalo sie to co sie stalo, bylem chudy wazylem 58 kg przy 181 cm teraz 74kg fajnie juz wygladam ale przez te rece moj biceps rosnie po skosie nie tworzy sie zewnetrza strona .. ;/ Bylem u lekarza w tamtym roku i mowie ze nie moge bardziej reki wyprostowac a on powiedzial mi ze przejdzie wiedzialem ze nie przejdzie.. musze isc do niemiec do lekarza oni beda bardziej ogarniac. Mial/ ma ktos taki problem ? Szukalem w necie ale nic nie znalazlem prosze jesli ktos wie jak to przywrocic do porzadku bede ogromnie wdzieczny dodam jeszcze ze mam to w obydwu rekach







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
tak cwiczylem normalnie bicka, lapy normalnie moglem obkrecac, jak cwiczylem lamanym gryfem to przy odkladaniu nakur.. mnie strasznie zrobilem raz przerwe 2 tygodnie i pozniej znowu zaczalem cwiczyc i bol znowu sie pojawil to cwiczylem dalej po paru miechach lapy zaczely sie blokowac w jakim monencie cwiczylem dalej i mi sie tylko pogorszylo ;/ przez te lapy odechciewa mi sie czasem cwiczyc. Tyle czasu szukalem w necie i nic moze max 3 zdjecia z ,,krzywymi ''lapami i tyle jatka.Mozna to jakos wyleczyc czy cus ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1254
Nie wiem, ale sam mięsień wdg. mnie wygląda normalnie. To może zmień / urozmaić ćwiczenia na bicki to inaczej się rozbuduje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
Z miesniem jest chyba ok, bardziej chyba chodzi o kosci jakby sie zaklinowaly i nie chca puscic dalej, caly czas zmieniam cwiczenie zeby ten bicek jakos wygladal ale miesien nie zbuduje sie jesli kosc bedzie blokowala sie w tym samym miejscu, musi byc pelny zakres ruchu ze tak powiem wtedy budowalby sie normalnie ;/ Dzieki za odpowiedz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15359
Niestety ale kształtu mięśnia nie zmienisz,wygląd jest zakodowany w genetyce.Możesz jedynie go rozbudować albo stracić :) Btw.. na zdjęciach wszystko wygląda normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
Czlowieku to nie o ksztalt miesnia chodzi zobacz na zdjeciach jak koles ma rece a jak ja mam .. gdyby to chodzilo o genetyke to nawet bym tego tematu nie pisal, wczesniej moglem normalnie wyprostowac lapy teraz nie pisalem ze przez te cwiczenia z francuzem na bica tak mi sie zrobilo.Rece powinny wygladac tak jak na ponizszych zdjeciach




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
od kiedy francuz jest ćwiczeniem na biceps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
sory za blad dzieki ze mnie ktos poprawil chodzilo mi o lamanego gryfa ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Ty nie możesz obrócić dłoni, czy o co Ci chodzi, bo tak średnio rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
tak, nie moge obrocic dloni zeby miec tak prosto jak na tych fotach.. cos blokuje mi i przez to biceps rosnie mi po skosie powoli i triceps tak samo w lewej recej ch.. rosnie masakra jakas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
nie wygląda by coś rosło inaczej niż normalnie, zrób prześwietlenie nadgarstka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
a moze to jakis przykurcz miesnia obrotowego ? ;D Co o tym sadzicie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Urazy w sporcie-ankieta

Następny temat

Czy taki plan treningowy jest dobry na masę ?

WHEY premium