SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z prawym kolanem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 181
Któregoś dnia spostrzegłem, że jak gwałtownie zginam prawą nogę w kolanie(tak, że stopa prawie dotyka tyłka), to słyszę jedno strzyknięcie. Nie boli mnie to w ogóle, ale trochę boje się bo nie wiem co to może być. Dodam, że nigdy nie ćwiczyłem wyskoku, ani nie podnosiłem sztang na stojąco.
Proszę o szybką odpowiedź, z góry dzięki.
PS: Może to tylko kwestia genetyczna, albo muszę wykonywać jakieś ćwiczenia.
Czekam na odpowiedź.

"Some things will never change"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117
kazdemu cos strzyka ;] Jezeli nic Cie nie boli to nie ma zadnych powodow do obaw ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 181
Mam jeszcze jedno pytanie. W tym roku mam zamiar zacząć grać na serio w kosza. Jak tylko będzie cieplej, to chciałem robić długie rozgrzewki, biegać i jeździć rowerkiem :D.
Mógłbym po kilku powyższych miesiącach zrobić "kangaroohos"- chyba najlżejszy trening na poprawę wyskoku jaki znalazłem.
http://strball.fateback.com/kangaroohops.html - tu jest opis ćwiczeń
I tu jest moje pytanie. Czy wolno mi zrobić ten trening na wyskok czy lepiej nie?
Nie wiem czy to się przyda -> mam 185 cm, 70 kg i 16 lat.

PS: Sorry, za głupie pytania ale to mój pierwszy dzień na tym forum i w ogóle, mam małe pojęcie o sporcie(mam nadzieje, że się to zmieni).

"Some things will never change"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117
stary. Wyolbrzymiasz problem. Strzelanie to nie jest zaden problem. Twojemu koledze Tomkowi strzelają palce, Kasi strzela w plecach jak się wyciągnie a Tobie w kolanie. To całkiem normalne. Jedz więcej owoców a będzie lepiej ;) Jeżeli nic Cie nie boli, nie miałeś żadnych złamań w tym miejscu to spokojnie możesz uprawiać sporty nawet te ekstremalne xD

PS. Jakby sport uprawiali tylko ludzie, którym nic nie strzela to po boisku biegałby tylko Chuck Norris xD

Zmieniony przez - lakiziomek w dniu 2008-01-06 00:57:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
kazdemu cos gdzies "strzela" i poki nic nie boli to jest spoko :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wydolnosc organizmu a treningi

Następny temat

krew w kaule

WHEY premium