SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z posiłkami weekendy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2141

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Płeć

M

Cel

Bardzo Dobra sylwetka

Waga

77

Wzrost

178
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1125 Napisanych postów 3778 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68499
To wymień na inny rodzaj mąki, zrób na słono, a nie na słodko - z mięsem czy warzywami albo zrób jakieś placki na bazie twarogu - jest wiele możliwości smakowych, tylko trzeba się rozejrzeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nie wyrzucaj żółtek
dodaj do omletu np twaróg i wyjdzie ala sernik
stosuj różne owoce też inaczej

albo na wytrawnie
np do środka, mozzarella i trochę mięsa

Ogólnie masz dział kuchnia :)
Sporo przepisów


Zmieniony przez - popuri w dniu 2016-10-24 10:54:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popuri
Nie wyrzucaj żółtek
dodaj do omletu np twaróg i wyjdzie ala sernik
stosuj różne owoce też inaczej

albo na wytrawnie
np do środka, mozzarella i trochę mięsa


Postaram się coś wymyśleć, Mam jeszcze pytanie jak smakuje jedzenie na masle klarowanym? NA Oleju kokosowym jakos mi nie podchodzi :/ . Ma taki dziwny smak... No po prostu mi nie ssmakuje... Mozliwe ze dlatego ze dluzzsy czas wszystko co jadlem to bylo smazone na oleju kujawskim, i najchetniej bym smazyl na nim, ale odbije sie to chyba na efekcie koncowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
możesz smażyć na maśle :) ja lubię, również smalec, do krótkiego smażenia oliwa też

Kujawki to średnia opcja, ogólnie na rzepakowym to lepiej nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Szym4n
Tak, zgodze sie z Tobą... Jest to CTRL C + CTRL V, o ile redukcja poszla dobrze, bo jako tako efekt byl, kratka na brzuchu itp, o tyle na masie odnosze rważenie że jest bardzo kiepsko... Ale może to tylko moje wrażenie :(


''Krata'' na brzuchu nie jest wyznacznikiem jakości sylwetki, a także Twojego aktualnego stanu zdrowia.
Być możesz nabawiłeś się problemów hormonalnych. Wybrałbym się na Twoim miejscu na podstawowe badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popuri
możesz smażyć na maśle :) ja lubię, również smalec, do krótkiego smażenia oliwa też

Kujawki to średnia opcja, ogólnie na rzepakowym to lepiej nie


Na smalcu mięsa jeszscze nie smażyłem. Kiedys smazylem jaja na patelni na smalcu, i placki (Zwykle jajko maka mleko masa na patelnie takie najprostsze)

Mam smak straszny na najprostsze jedzenie na kujawskim...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dudee
Szym4n
Tak, zgodze sie z Tobą... Jest to CTRL C + CTRL V, o ile redukcja poszla dobrze, bo jako tako efekt byl, kratka na brzuchu itp, o tyle na masie odnosze rważenie że jest bardzo kiepsko... Ale może to tylko moje wrażenie :(


''Krata'' na brzuchu nie jest wyznacznikiem jakości sylwetki, a także Twojego aktualnego stanu zdrowia.
Być możesz nabawiłeś się problemów hormonalnych. Wybrałbym się na Twoim miejscu na podstawowe badania.


Jakie to badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Możesz również piec albo po prostu wybrać olej kokosowy bez smaku.

TSH, FT3, FT4, kortyzol, estradiol, testosteron, poziom witaminy D i profil lipidowy.
Warto sobie zrobić takie badania, szczególnie po redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dudee
Możesz również piec albo po prostu wybrać olej kokosowy bez smaku.

TSH, FT3, FT4, kortyzol, estradiol, testosteron, poziom witaminy D i profil lipidowy.
Warto sobie zrobić takie badania, szczególnie po redukcji.


Badania na pewno zrobię, gdzie dostanę taki koko bez smaku? Zawsze brałem w tesco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Wszędzie, zwykły tylko że rafinowany. W tesco też jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa a problemy z trawieniem

Następny temat

Ile kalorii powinnam jeść dziennie

WHEY premium