SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z podciąganiem

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Witam,

Tak jak w temacie, zakupiłem drążek ale niestety dramat, bo nie mogę się na nim ani razu podciągnąć szerokim nachwytem... Najpierw postanowiłem, że zacznę planem z http://podciaganie.pl/ , całkiem sensownie był trening opuszczania rozpisany... dzisiaj zakończyłem ten etap i co? i tak samo, nie podciągne się ani razu... Zastanawiam się co źle zrobiłem, może za szybko się opuszczałem? Ale w późniejszych seriach to spadałem jak kamień ... nic nie mogłem na to poradzić. Ćwiczę też planem 100pompek. Jest tak że codziennie coś ćwicze, raz pompki a raz podciąganie + brzuch codziennie. Dieta ... pierwszej klasy nie jest, ale staram się na tyle ile to jest możliwe ...
Jeżeli miałby ktoś jakiś pomysł jak mogę sobie pomóc byłbym wdzieczny.

PozdrawiaM:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 508 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3601
sprobuj na poczatku podciagania w szerokim nachwycie w wersji damskiej czyli krzesłem pod nogami ktorymi bedziesz sobie pomagał przy podciaganiu. z czasem bedziesz pomagał sobie coraz mniej az zaczniesz sie podciagac o własnych siłach pozdr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Problem jest w tym, że muszę zginać nogi a jak już są zgięte to 5 cm nad ziemią są ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
zacznij od
1)inverted rows
potem
2) podciąganie podchwytem(jest łatwiejsze dla początkującego) z pomocą nóg. Ruch w górę z pomocą nóg,ruch w dół powoli bez nóg. Jeśli byś miał spadac bezwładnie jak do tej pory to delikatnie nogą sobie pomagaj nawet przy opuszczaniu. Bezwładne spadanie to najgorsze co możesz robić!!!
potem
3) próbuj stopniowo eliminowac nogi z podciągannia

dopiero jak uż będziesz w stanie wykonać kilka prób podchwytem spróbuj nachwyt.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 106 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2140

Trenuję Street Workout i Kalistenikę. http://workout-polska.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 106 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2140
Chyba nie wszystko zrobiłeś tak jak było opisane. Siła u początkujących przychodzi dopiero po około 2 miesiącach (takie booom). A ty pominąłeś: PKT. 6 "Po przerwie wykonaj test. Pamiętaj, aby przed testem trochę się rozgrzać, a po teście zrobić sobie przerwę na regenerację (min 2 dni). Test wskaże Ci, który cykl wybrać w następnej kolejności. Podczas testu nie warto oszukiwać. Lepiej powtórzyć dany cykl jeszcze raz niż przechodzić do kolejnego, na który nie jesteś jeszcze gotowy." Jeśli twój test wykazał że nie zrobiłeś postępów, to dalej rzeźbisz ten sam.

Powodzenia i nie trać zapału do ćwiczeń.

Trenuję Street Workout i Kalistenikę. http://workout-polska.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drążek do ściany

Następny temat

Tabata, najlepsze ćwiczenia i pytania

WHEY premium