SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z osiągnięciem zamierzonego celu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2353

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

88

Wzrost

170

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

115

Obwód uda

68

Obwód talii

85

Staż na siłowni

4 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Białko +3g/kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Meta,deca,test

Opisz swój plan treningowy

PHAT

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Nie schodzę z cyklu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

~12-14%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Chudnięcia

Stan zdrowia

Bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Nie wiem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

WL 140 Ciąg 240 SQ 185
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Witam panowie. Mam pewien problem. Jakieś 7-8 tyg temu skończyłem swoją pierwszą w życiu redukcję. Co prawda obwodów trochę poleciało, ale mniejsza z tym. Redukcja przebiegła na samym jakościowym żarciu i podkładzie z testa w dawce ~250mg/week. Przechodząc na masę poszło 300mg testa i 300mg decy. Do tego szedł mietek na "kicka" w dawce 40mg. Sukcesywnie powoli zwiększałem podaż kcal poczynając od pułapu 2600-2700kcal. Obecnie problem jest taki, że wsuwam 5500-6000kcal a waga od początku redukcji ruszyła zaledwie 2kg.

Nie będę ukrywał, że od czasu gdy progres stoi ładuje w sumie w siebie śmieciowe żarcie - bo ciężko nabić tyle kcal a i nawet mnie o dziwo nie zalewa. Nie wiem co z tym problemem robić bo zaczyna to być już dość męczące. Jakieś 2 tyg temu zszedłem z mietka i podbiłem testa i dece ( 600 test 500 deca ) I sytuacja kompletnie się nie zmieniła. Co prawda progres siłowy odnotowuje ogromny, to obwody od czasy masy kompletnie się nie zmieniły ( pomijając nabicie glikogenem i wodą w pierwszym tyg masy ) Co lepsze przy podaży 5500kcal po 5 dniach waga spadła o 1kg WTF ?

Proszę o jako taką pomoc w rozwiązaniu problemu.

Wrzucam ankietę i zdj z wczorajszego jadłospisu ( Śmieciowego )

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Na ogół TSH jest ponoć takim hormonem, którego poziom wykrywany jest dopiero po ponad miesiącu. Czyli robiąc badania teraz, badamy stan sprzed miesiąca. A wtedy objawy były lekkie. Być może TSH ciągle spada... Zrobię powtórkę TSH i dorzucę FT3 za jakieś 2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670435
może warto dac kcal z dobrych źródeł,dać więcej mięsa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Szczerze próbowałem już. Z dobrych źródeł wyciągałem do ~4600-4700kcal ale więcej nie daję rady. Białko zwykle na poziomie 3-3.5g i progresu ni ma.

Ewentualnie może jakieś badania zrobić, może coś nie tak w " środku " ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
może daj więcej posiłków? generalnie jak bym zjadl 4 posilki dziennie obojetnie jakie by byly ogromne , kaloryczne itp to i tak bym głodny chodził.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3250
Gdzie jest dieta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Jem więcej posiłków. 5-7 na potreningu wklejałem produkty aby bilans się zgadzał a tak naprawdę jest to rozłożone o zupełnie inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
To może spróbuj jeść najzwyczajniej na mase, nie pasąc się syfem ? podbij tluszcze, białko 6 posiłków dziennie. Ja przykladowo tak mam, że im więcej syfu jadłem na masie, tym bardziej mi to nie szło. .. Taki organizm poprostu. Jedz czysto zapotrzebowanie up i myśl. Dziwne że środki o których pisałeś nic ci nie pomagają w dodaniu kg.. zrób badania najlepiej.


Wielu faktycznie tak ma ,ze po zejsciu z redukcji ładują co popadnie i puchną jak bańki. Ja też pewnie tak spróbuje mimo że będę chciał czystą mase zrobić. Ale dla sprawdzenia, wiem że na fast foodach nie zdobędę nawet tłuszczu

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2014-04-11 18:01:58

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Akurat po redukcji miskę trzymałem czystą w 100%. Doszedłem czysto do 4600-4700kcal i dałem sobie spokój z czystym żarciem bo progresu i tak nie było. Na ogół nigdy nie "puchłem" i w sumie nigdy nie miałem jakiejś retencji nawet na mietku. U mnie na masie zalewa się tylko brzuch a na reszcie ciała definicja i żyła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1472
znajomy ostatnio też jechał redu, sporo aerobów, wspomagająco propek i spalacz, tak rozhulał sobie metabolizm że jeszcze w 2 tygodniu na masie mu waga leciała na dół, może masz podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Chyba tak. Bo ciągle głodny chodzę. Wsysam żarcie jak odkurzacz. Ale co teraz z tym zrobić? Jeść więcej aby go spowolnić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Akurat redukcja i ujemny bilans kcal przyczynia się do spowalniania metabolizmu a nie rozpędzania. Zbadaj tarczycę, może masz nadczynność.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kalkulator szukam

Następny temat

Problem z Propem

WHEY premium