SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deka w celu leczniczym

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Witam
z góry mówię że nie wypełniłem ankiety ponieważ mój problem jest nietypowy. Chodzi mi o to jak mam zastosować deke, ale w sumie w celu leczniczym. Lekarz mi nie chciał przepisać, więc może tutaj się dowiem. Jestem po operacji kolana. Miałem zerwane więzadła i chce wzmocnić tą nogę bo aktywnie uprawiam sport. Czuje że jest słaba i się o nią boję, poza tym miałem wycięty mięsień (ten z tyłu uda). Chodzi mi jaką mam wziąć tego ilość i jak często. Czy trzeba się po tym odblokowywać? mówię z góry że się na tym nie znam i domyślam się że trochę zamotałem, no ale może jakoś ktoś pomoże:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1944
mogę się mylić ale deka zamaskuje twój ból tylko na czas "kuracji"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
Lekarz mi nie chciał przepisać

Jakiej specjalnosci jest ten lekarz? Chirurg,ortopeda?
Jesli leczy Cie od poczatku to zapewne wie ze w Twoim wypadku kuracja deca nie przyniesie rezultatu.
Masz wytciety miesien dwuglowy uda? Zapewne jakis maly wycinek, jak sport uprawiasz?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
magic średnio to wszystko widze. powinienłes poszperac po necie.. nie na sfd i wyszykac jaka ilosc sie decki stosuje w celach leczniczych... na polskich stronach pewnie nie znajdziesz bo w polsce decki sie nie stosuje. jak nie masz innego pomyslu to wal 50 mg na tydzien, nie jestem pewny ale kiedys gdzies cos czytałem i to chyba dawka lecznicza. taka dawka nie poewinna cie przyblokowac mocno, moze nawet wcale. ja bym jednak listek clomidu na twoim miejscu kupic.
ps. kup apteczniaka a nie undera

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
"Lekarz mi nie chciał przepisać

Jakiej specjalnosci jest ten lekarz? Chirurg,ortopeda?
Jesli leczy Cie od poczatku to zapewne wie ze w Twoim wypadku kuracja deca nie przyniesie rezultatu.
Masz wytciety miesien dwuglowy uda? Zapewne jakis maly wycinek, jak sport uprawiasz? "

Jest to ortopeda i raczej słaby , bo jak zerwałem więzadła to kazał smarować fastum i przykładać lodem ;] . Dopiero jak pojechałem do Żor do kliniki to mi powiedzieli co i jak.
Mam wycięty ten mięsień, zapewne nie cały, ale raczej spory kawałek, bo mam w pewnym punkcie całkowity brak. Gram w piłkę nożną i teraz jeszcze będę studiował WF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
Sam się nie lecz. Poszukaj dobrego specjalisty. Dobry ortopeda i rehabilitacja Ci potrzebne. Wiadomo jak u nas jest. Musisz iść prywatnie bo inaczej to na cuda nie licz.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Witam, dobry znajomy z przepisu lekarza deką leczył zerwany i operacyjnie szyty ahilles. Ale lekaż dopiero po roku rehabilitacji zdecydował się na to. Jak już nic nie pomagało. Dawkowanie 7tygodni po 50mg/tydzień, 1x50mg/2tyg 1x50mg/3tyg razem 10 strzałów. Pogogło i jest lepiej. Ale biegać nadal nie może bo przytył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Poprawka 2x50mg co dwa tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na ulotce pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 771
w polskiej aptece jest deczka ta 50mg?? mam spis lekow ale z 2007 i nie ma jej tam. Chce ojcu na zapalenie stawow zaaplikowac. Jesli jest w pl aptece to i receptka sie znajdzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie kolegi?

Następny temat

data waznosci deki

WHEY premium