SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z nagrodą ( Mikołaj Olimp) .

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 605
naprawde nie wytrzymuje jak widze takie zachowanie.. najgorsze jest to, ze z pozycji tego 'szczesliwca' - dyskusja i komentowanie nieuzasadnionych oskarzen 'poszkodowanych' - postrzegana jest automatycznie jako zuchwalstwo i pyszalkowatosc. a rusza mnie wiedzac jak sie przylozylem do tych hasel, jak ktos bezczelnie zarzuca mi oszustwa czy przypisuje wygranej elementy cwaniakowania.. za-lo-sne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365
a mnie zastanawia samo pojęcie słów przegrani i wygrani, ludzie przecież tu nikt kurde nerki nie stawiał aby móc mówić o przegranych, po prostu jednym sie udało a drugim nie a przegrnych tu nie ma bo Olimp nikomu nic nie zabiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
juz calkiem niedlugo ... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie róbcie żadnej dogrywki, dajcie nagrody tym co wygrali, PODAJCIE PRAWIDŁOWE ODPOWIEDZI, powiedzcie przepraszamy "daliśmy ciała" i nie organizujcie więcej takich konkursów. Klienci przychodzą do sklepu i się z was śmieją, nie dosyć ze się śmieją to się pytają czy Olimp nie robi takich wy***ek w swoich produktach. Pozdrawiam sprzedawca PBC:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
na najwazniejsze punkty :D

Nie róbcie żadnej dogrywki,

za pozno
kolo juz ruszylo :D

dajcie nagrody tym co wygrali,

dostana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu !!! prawidłowe odpowiedzi też podaj bo nie wiem czy są błędy na stronie Olimpu i w nowym katalogu na 2010:)żeby klient wiedział ze producent to Olimp Laboratories a reszta to marki Biogenix, Olimp Labs, OLimp sport Nutrition itp. a nie pyta się czy to ta sama firma:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
czyli według zasad dogrywki wszyscy Ci co już wygrali nagrody je otrzymują + 5 innych użytkowników(zwycięzców dogrywki)
Dobrze to zrozumiałem????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dokladnie tak samo rozumujemy :)

z tym ze w Dogrywce TO WY - ucestnicy konkursu decydujecie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9816
Biniu wyslalem powiadomienie jakies 2 dni temu mozna wiedziec kiedy zostana utworzone dla nas konta ?? dzieki z gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dajcie prosze chwile informatykom na pozakladanie kont w sklepie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell pump kapsy

Następny temat

Kreatyna+dextroza małe pytanie.

WHEY premium