SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z masą !!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 985

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

Jest

Wiek

16 lat

Waga

56 kg

Wzrost

180 cm

Staż treningowy

brak

Obwód pasa

70 cm

Obwód klatki piersiowej

83 cm

Obwód uda

50,5 cm

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

brak

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

Zdrowy/sprawny

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłownia

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

nie wiem

Możliwosci finansowe

małe

Cel/problem/opis

Wzrost masy ciała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9
Witam. Wiem że tematów o budowaniu masy itd. było już pełno ale niestety mój organizm odmawia posłuszeństwa i mimo prób nie chce przybrać na masie. Zażywałem zmieloną kozieradke i jadłem dużo tłustych rzeczy ale nic to nie pomogło. Mam 16 lat, waże 56kg i mam 180 cm wzrostu czyli jestem bardzo chudy i koniecznie chcę przybrac na masie. Może być to masa tłuszczowa, bo jak liczyłem to mam około 6% tłuszczu, ale też masą mieśniową nie pogardze. Proszę jakby ktoś albo napisał dla mnie jakąś diete (i może jakis trening) lub dał linka z podobnym przypadkiem i jeszcze może do tego jakieś suplementy diety. Jestem tu nowy i nie znam się na tych wszystkich pojęciach, skrótach i nazwach to proszę o jasne wytłumaczenie. Dzieki z góry za pomoc.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Siema , twój typ ciała to ektomorfik ( jak ja :D ) i pomimo że będziesz jadł co popadnie tluste nie tłuste to nie urośniesz bo masz bardzo szybki metabolizm poczytaj troche o podstawowych tematach ; https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html ułóż sobie diete oblicz zapotrzebowanie i daj do skorygowania pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3696
Też miałem z tym problem na początku, ale jak ruszyłem to urosłem 15kg. Musiałem poeksperymentować(głównie z treningiem, bo dieta była ok) żeby coś zdziałać. Przede wszystkim dieta! Tutaj musisz się postarać głównie z kaloriami i białkiem. Drugą sprawą jest odpowiedni trening.
Myślę, że co do ćwiczeń to ci się przyda: https://www.sfd.pl/Nie_wiesz_ile_powtórzeń_w_danej_partii_ZOBACZ!-t932777.html
Co do diet to masz milion tematów, ułóż jakąś i Ci pomożemy :)

„Głodni prawie nigdy nie zostaną nakarmieni,
a zdesperowani prawie nigdy nie dostaną tego, co jest im potrzebne.”

"I live by 'Go big or go home.' That's with everything. It's like either commit and go for it or don't do it at all. I apply that to everything. I apply that to relationships, I apply that to like sports, I apply that to everything. That's what I live by. That's how I like it." - Paul Walker

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla laika

Następny temat

Dieta do zmiany

WHEY premium