SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z masą, a ćwiczenia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 378
Kurde namieszalisćie mi, myslalem ze to takie proste :p
Moglby mi ktoś z was podrzucić wasze menu przykladowe przez jeden dzien, tylko tak pelnymi slowami konkretnie, bylbym wdzieczny :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wejdź sobie w mój link w podpisie. Nie jest co prawda idealnie, bo studia zajmują mi dużo czasu i nie zawsze dopnę do końca dietę, ale wrzuty z pierwszych dni nie są najgorsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 378
Ładny dziennik, posilek nr1 to jajka usmazone z platkami i na tym banan?:O To przejdzie? Ja jak namixuje "dziwnie" to mam rewolucje na tronie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie :) jajka roztrzepane z płatkami i banan na to, czasem dwa :) Bez banana trochę słaby smak. U mnie ciężko o rewolucje, bo z tego co zauważyłem to mój żołądek toleruje wszystko, gorzej niestety z językiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 378
No wlasnie ja sie boje pojscia w takie skrajnosci jak jajka z bananami, troche wrazliwe wnetrze mam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 378
I jeszcze zapytam, jak uzupelniac plyny? Slyszalem, ze woda wyplukuje wiec co pić? Dorzucać jakieś tablety czy jak?
I czy zakupić jakies tabletki, gainery czy cos takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
woda mineralna, zielona, czarna herbata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
6:25 a Ty posty pisesz o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem dzisiaj ciężką noc i problemy ze snem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 378
Generalnie nie zdecyduje się na drastyczne zmiany w jadłospisie, jednak wieczorne kanapkowanie zamienię na twaróg.
Zastanawiam się również co na kolację, bo po jajkach np nie wiem czy wejdzie mi twaróg:p
Ta wersja lepsza?
Czy ktoś moglby mi poradzic jakie suple na uzupelnienie diety, zeby efektywniej mi szlo na masie?




Zmieniony przez - mdz w dniu 2013-03-24 15:06:45

Zmieniony przez - mdz w dniu 2013-03-24 18:32:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podsumowanie pierwszych 3 tygodni.

Następny temat

1.Dieta 2.Dietetyczny sernik -2Sniadanie/kolacja?

WHEY premium