SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z kopnięciem middle kick ból pachwin

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 57
Witam mam problem z kopnięciami Midlle kick trenuje muay thai już około 6 miesięcy i nie potrafię kopnąć na wysokości middla gdy skręcam nogę podporowa podczas kopniecia czuję bardzo duzy ból w lewej jak i prawej pachwinie który promienuje na udno do wewnecznej strony jakieś porady jak zniwelować ten bol co muszę robić by móc kopnąć middle Kicka proszę o pomoc z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 540
Rozciągasz się dodatkowo w domu? Moim zdaniem tutaj może leżeć problem, bo jeśli sprawia Ci trudność kopnięcie na strefę średnią, to jednak jest coś nie tak. Ewentualnie jeszcze skupił bym się na technice, miałem podobny problem, ale był on związany ze słabo "rozbitymi" biodrami i indywidualne rozciąganie trochę z w tym pomogło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 27 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1104
Też mi to wygląda na problem z mobilnością (ja tak miałam kiedyś przy kopnięciu bocznym - gdy zaczęłam się uczyć ciągnąć nogę wyraźnie ponad splot).
Jak wygląda Twoja technika? Na jaką wysokość kopiesz? Czy rozciągasz się (imho dynamiczne na start wystarczy)? Czy przy kopnięciu prowadzisz dobrze kolano i czy robisz strażnika teksasu (palce wyżej niż pięta)? Możesz w ogóle podrzucić nagranie z Twoją techniką, co może coś się doradzi, ale pewnie to tylko problem w braku mobilności.
Na poprawę wysokości i techniki kopnięć rób wymachy (do przodu, do boku, do tyłu), rób same końcówki, przytrzymuj dyszelki i skłony w stronę stopy podporowej, gdy kopiącą masz np. na parapecie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 282 Błachowicz vs Ankalaev

Następny temat

Zawody a buzdyganek i przedtreningowka

WHEY premium