SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem przy kopaniu ból ścięgien

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 104
Witam mam problem kopać umiem ostatnio przez miesiąc trenowałem mma lecz nie wiem czy do tego dalej wracać ponieważ mam problem z kopaniem i nie wiem czy to uraz czy można to jakoś rozciągnąć czy coś ? gdy podnosze noge do kopnięcia i skręcam ją nie moge tego zrobić do końca ponieważ łapie mnie okropny ból w zaznaczonych miejscach na obrazku
to samo sie dzieje gdy próbuje zrobić szpagat. do lekarza czy da sie to wykurować w domu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
idź do lekarza jak możesz ,jak jesteś drewnem to tak jest... kopanie to jedynie mała część MMA nie każdy musi dobrze kopać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 104
tylko wcześniej kopałem na wysokość głowy i było ok ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
a no to możliwe ,że sobie coś naderwałeś ,kiepsko się rozgrzałeś i strzeliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
To tym bardziej idź do lekarza.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1235
UFF stary posłuchaj. Rok temu w Lipcu, nie miałem u siebie treningów Muay thay, ani mma, przerwa wakacyjna, Chodziłem na siłownię, na worek, . Po jakimś treningu na siłce się rozciągałem i poczułem ból dokładnie tam gdzie ty, czyli w pachwinie. Odczekałem 40 dni (przez ten czas spróbowałem wszystkich maści: końska, ketonal,Alpen krauter balsam, Naproxen, Czarci pazur,-wszystkie chłodzące koniecznie,żeby ulżyć ścięgnom i stawom i trochę pomogło, ale jak tylko próbowałem delikatnie się rozciągnąć znowu to samo, więc maść nie pomoże a jedynie złagodzi ból). 1 trening muay thay po 40 dniach, j**ut i znowu ból, i tak wytrzymałem do listopada chodziłem na treningi, mniej się rozciągałem mało kopałem, ale o dziwo jak kopałem kolanem to ok, , a jak boczne ból nie do wytrzymania. W końcu zaczął mnie boleć i górny kolec biodrowy, aż miałem problem żeby do pracy chodzić. Poszedłem do lekarza, zbadało mnie chyba 4, każdy co innego powiedział, ku... na rentgenie wyszło jakaś wypustka na biodrze a lekarz od razu że to zawał kości biodrowej, Najadłem się strachu ale myśle ni chu.. idę zrobić rezonans. Zrobiłem i biodro w porządku, więc co to jest myślę?, poszedłem do dobrego lekarza sportowego, znowu rezonans niestety z własnej kieszeni 500 zł, i co się okazało, naderwany mocno MIĘSIEŃ KRAWIECKI. Rehabilitacja wszystkie możliwe zabiegi, laser, krio, ultradźwięki,pole magn.itd, i jak tylko próbowałem się rozciągać nawet delikatnie to był ból.
Musisz odpuścić wszelkie rozciąganie i kopanie, bo nie wyleczysz tego, biegać można dopiero jak się zabliźni jeśli to to, czyli za 3 miesiące.
Idź koniecznie na rezonans biodra i całego uda aż do kolana wlącznie, stosuj chłodzące maści dla mnie nr.1 to maść końska, i nie rozciągaj tej nogi, musisz wytrzymać bo ja głupi po djagnozie że to biodro chodziłem na treningi jeszcze i doprawiłem się, dopiero jak wiedziałem co jest grane, to odpuściłem. Teraz jest lepiej ale bardzo delikatnie rozciągam bo jeszcze to nie ten zakres ruchu, a minał aż 1 rok!! chodzę na boks żeby nie nadwyrężac. Wiem że ciebie korci, ale wytrzyma,j bo zdrowie jest jedno, ja mam 33 lata, i nie mam zamiaru później o kulach śmigać. Pozdro, życzę, aby u ciebie było wszystko w porządku, i pamiętaj NAJWAŻNIEJSZA JEST DIAGNOZA, I NIE SŁUCHAJ GŁUPICH PODPOWIEDZI KUMPLI TYLKO IDŹ DO DOBREGO ORTOPEDY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 104
dzieki,w najblizszym czasie do lekarza ide
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w doborze rozkładu dni treningowych.

Następny temat

One FC 19: Reign of Champions !! LIVE !!

WHEY premium