SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kick boxing, albo...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4432
Siemanko wszystkim:) mam taki jeden mały problem a mianowicie nie wiem co wybrać, jaką sztukę walki. Chodziłem wcześniej na katate kyokushin przez rok ale postanowiłem cos zmienić. Chce nadal uprawiać jakieś sztuki walki i myślałem o kick boxingu albo o aikido(interesują mnie bardziej walki rękoma)bo nogami to co potrafię już mi wystarczy. Chciałbym się dowiedzieć czy znajduje się sekcja kicka w Radomiu bo tam właśnie mieszkam. Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to proszę o ardes klubu. Z góry dzięki. I proszę też o radę co jest lepsze kick boxing czy aikido, a może boks, ale boks mi się nie podoba, mój brat chodzi na to od 3 lat i strasznie wygląda najczęściej po sparingach. A wiecie buźkę też trzeba szanować bo ma się ją tylko jedną nie? Jeszcze raz dzięki za pomoc. :)

Mefiuz

.....Mefiuz.....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
witam...mam male pytanie czy moze ktos wie w jakich godzinach sa treningi kickboxingu w szkole poDstawowej nr13 w radomiu;D??? gdyz chcialem sie zapisac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"I proszę też o radę co jest lepsze kick boxing czy aikido"
- w walce nieporuwnywalnie skuteczniejszy jest kick boxing

"a może boks, ale boks mi się nie podoba, mój brat chodzi na to od 3 lat i strasznie wygląda najczęściej po sparingach." - a co myślisz ze na kicku cie nie obijo?



"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
lepiej jak ci obijaja na spraingach niz mieli by to robic poza nimi


bez ciezkiej pracy nie ma wynikow
to jest prawda to jest fakt
i Vanderlei mowi tak

tak tak ;)



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otoz to Vanderlei, im wiecej krwi na macie, tym mniej potu na ulicy .
Mefiuz, Wszystko zalezy DO CZEGO lepsze.


Paweł Ziółkowski
---
"jest takie miejsce (ring lub klatka) gdzie małe dzieci płaczą, ale mamusia nie słyszy"
Renzo Gracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4432
Dzięki za pomoc, szanuje wasze zdanie bo już sporo wiecie na ten temat na pewno więcej ode mnie, "do czego lepsze" przede wszystkim musi się sprawdzać na macie i poza nią. Chciałbym spróbować z kick boxingiem bo na prawde mi się podoba, tylko nie wiem czy w moim mieście znajduje się sekcja. Nie odpowiedzieliście czy wiecie coś na tem temat:np adres. A do bruce lee ja się nie martwię o swoją buźkę tylko powiedziałem "buźkę też trzeba szanować" a to gigantyczna różnicz niż strach nie? Ale dzięki za pomoc:)

Mefiuz

.....Mefiuz.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapisz sie na boks.Jezeli potrafisz juz dobrze kopac to strata czasu zapisywac sie na kick/chyba ze w celach czysto sportowych/.trenujac boks techniki recznej nauczysz sie nieporownywalnie szybciej niz na kicku.

Pozdrawiam

Best U Can.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to aikido sobie odpusc. Idz na kick. Ale jeszcze lepiej wlasnie na boks. A najlepiej na zapasy lub judo.

Paweł Ziółkowski
---
"jest takie miejsce (ring lub klatka) gdzie małe dzieci płaczą, ale mamusia nie słyszy"
Renzo Gracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4432
Dzięki chłopaki za pomoc ale pozostanę raczej przy kicku.
Myślę że techniki też podłapie na kicku i przy okazji czegoś się nauczę. Do Rowslave'a nie traktuje sztuk walki, w tym przypadku kicka i kyokushin jako "cele czysto sportowe" tylko jako sposób na życie. Lepiej trochę się pomęczyć niż stać jak te żule pod budką z wiśniówką. Noi przez to nie dam się pobić to jedna z wielu cech tego wspaniałego sportu. Dzienx jeszcze raz. A jeszcze jedno nie wiedziałem że Boruta to taki wymiatacz- gratulacje!!!
Ale i ja też bede taki dobry(chyba za 100 lat))

Mefiuz

.....Mefiuz.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
MEFIUZ idz na kick dopracujesz sobie rece na glowe a nogi sobie doszkolisz. Bedziesz laczyl jedno i drugie w ciagle techniki jak w zadnym innym sporcie. To trzeba lubic. W boksie po pewnym czasie bedzie Ci brakowalo nog jezeli wczesniej trenowales Kyokushin. I kick jest bardziej wszechstronny od boksu moim zdaniem. W Radomiu jest na pewno dobry klub kicka ale nie wiem na jakiej ulicy. Jak znajde nazwe to podam tu.

"Wy sie tylko bawicie, mi chodzi o zycie"
Kask!

Zmieniony przez - Kask w dniu 2002-02-25 11:01:14

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4432
Wielkie dzięki Kask jak byś wiedział nazwe klubu lub adres to wal śmiało do mnie. Dzienx:)

Mefiuz

.....Mefiuz.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Klub nazywa sie KICK SPORT RADOM. Trenuje tam m.in. Julita Tkaczyk wielokrotna medalisktka miedzynarodowych imprez. Niestey nie znam adresu.

"Wy sie tylko bawicie, mi chodzi o zycie"
Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do wszystkich

Następny temat

Podrecznik dla US Army walki wrecz

Wiecej