SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Problem z kolanem!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 45
Witam mam taki problem z dnia na dzien spuchlo mi kolano na początku czulem naciagniecie pod kolanem potem pojawiła sie opuchlizna nad kolanem.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1754 Napisanych postów 47239 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 479279
W takim razie należy się wybrać do lekarza ortopedy a nie pytać na forum, ponieważ wymaga to diagnostyki. Usztywniałeś / uciskałeś je czymś ? Bo na takie wygląda, w jakim celu ?

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak smaruje altacetem i usztywniam bandażem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1754 Napisanych postów 47239 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 479279
W jakim celu usztywnienie ? Prawdopodobnie poprzez nie sobie nie pomożesz a prędzej możesz zaszkodzić. Zamiast samemu probować się leczyć czy przez forum jak wspomniałem wyżej należy skonsultować się z lekarzem.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3453 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
Poszłabym do lekarza Nie miales ostatnio jakiejs infekcji? Czasami jako powiklanie pojawia się wysiękowe zapalenie stawu.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7826 Napisanych postów 107756 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1274488
Trzeba szukać, moze się przewróciłeś, grałeś w piłkę, źle stanąłeś wtedy mogło nic nie boleć a z czasem opuchlizna wyszła.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dziękuję wszystkim za pomoc ,bylem u lekarza byla punkcja okazała sie infekcja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twarz