SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból i lekka opuchlizna nad kolanem.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3669
Witam
Jako że jestem po za domem i wracam dopiero za dwa tygodnie i dopiero wtedy bede mógł sie wybrac do chirurga bądź ortopedy. Ponad tydzien dzien po treningu nóg na siłowni wstałem z lekko obolałym kolanem. Objawiało sie to nie jakims dużym bólem a wręcz "blokadą " kolana. Czuje lekką blokady w trakcie maksymalnego prostowania lub zginania kolana. Po dłuzszym wysiłku np. spacerze wieczorem, zauważalna jest lekka opuchlizna nad kolanem a rzepka jakby była " bardziej ruchoma " niz w kolanie lewym tzn, bardziej przesówa sie po kolanie gdy dotykam ja ręką. Co z tym począc ? przykładac lód? altacet co takiego ? bo dopiero za dwa tygodnie odwiedze lekarza. dodam ze nie utrudnia mi to normalnego funkcjonowania ale powoduje to dyskomfort i brak mozliwosci robienia aerobów i treningu nóg na siłowni .... a akurat jestem na redukcji z sally :)

Zmieniony przez - nk.pro w dniu 2013-08-06 11:58:50
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
obie rzepki są bardzo ruchome w momencie gdy nie używasz mięśni nóg:) wcześniej nie zwracałeś na to uwagi. Prawdopodobnie nadwyrężyłeś ściągno i to wszystko, jednak nie wykluczone że może Ci się stać coś poważniejszego.
2

dobry stabilizator jest jak dobra żona nigdy Cię nie zawiedzie:)
Mogę załatwić taniej produkty www.zamst.pl:) 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból mięsni pleców część lędzwiowa - po martwym i przysiadach

Następny temat

Biegunka, ból brzucha po omega 3 ?

WHEY premium