SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z hubem DC.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ,
wiem ze jest o tym hubie podwieszony post , ale widze ze cieszy sie mala popularnoscia. Wiec tak sciagalem przez ponad pol roku z wyzej wymienionego hubu i teraz :

< PRIVAT 10mbit server> YnHub version: 1.031 produced by Yoshi and Nev.
- PRIVAT 10mbit server Sending you usercommands for the FAST-MMA hub
< PRIVAT 10mbit server> Your ISP/IP isn't allowed on this hub, allowed ISPs are: 100Mbit, 10Mbit, 213.114.54.134, 35mbit Polish, Affv, Arrowhead, Bahnhof, BB2, BBB, Biggnet, Bitnet, Bkk, blakulla.net, Bolina, Bornet, Bostream, Brinet, Cenara, Chello , DGC, Fastcom, Fiberstream, Funet, Gavle, Gavlenet, GRANKOTTEN-BOSTREAM-NET, Hernonet, HSB, HUDIK, ip-only, Kramnet, Labs2...
*** Disconnected

Znam na tyle angielski , ze wiem co to znaczy. Ale czy mial tak ktos i wie jak sobie poradzic z tym ? Jestem zdesperowany , bo mi zostalo 25 gb gali PRIDE do dociagniecia :P
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
co to za hub i jaką masz wersję DC?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten , co podaliscie powyzej : 10mbit-1.myftp.org
DC++ 0.667

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
dlaczego jak juz zapuszce tego huba co go podaliscie ,polacze sie to nie moge nic wyszykac ,nic mi sie nie pojawia,udostepnilem 7 giga.mozliwe ze to przez to ze tak mało???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1 WORLD GP 2005 HAWAII - wyniki!

Następny temat

Josh Barnett

WHEY premium