SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z hormonami

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2938
1. WIEK: 28
2. WAGA: 92
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8
6. DIETA:
-białko: powyżej 2,5 g/kg
-węglowodany: od tygodnia ok 1 g/kg wcześniej powyżej 2g
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta, meta+teść, teść , epi
8. TRENING: 4x w tyg siłowe 1x - aeroby od tygodnia redukcja 3/2x tyg siłowe 3/2 aeroby
9. CEL CYKLU: redukcja , poprawa sylwetki
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2 lata
11. POZIOM BF%: ~17%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia , edndo
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2040 (kcal)
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg: 220
-przysiad: 180

Wyniki badań:
FSH - 2,37 mIU/ml (1,50 - 12,40)
LH - 1,83 mIU/ml (1,70 - 8,60)
Prolaktyna 8,58 ng/ml (4,04 - 15,20)
Testosteron 308,1 ng/dl (249,00 - 836,00)

Witam
Mam problem z niedoczynnością przysadki mózgowej przez co prawdopodobnie mam słabe wyniki. Endokrynolog mówił że być może konieczne będzie stałe podawanie testosteronu a neurolog przepisał mi 12 amp Pregnylu 5000 j.m. 1x w tyg przez 12 tyg. w celu podniesienia teścia. Znajomy mówił że dawka 5000 j.m. to dosyć dużo na raz stąd pytanie do was.Czuję się w miarę , libido poniżej średniej. Aktualnie skończyłem okres masowy który trwał 5,5 miesiąca przyszło 12 kg pod koniec już mnie trochę ulało. Od tygodnia ograniczyłem węgle i dołożyłem aeroby o niskiej intensywności. Zastanawiam się czy nie zrobić małego cyklu na teściu a na koniec dać tą gonadotropine. Ostatni cykl to epi rezultaty spoko ale sknociłem odblok przez złe samopoczucie. Co polecicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2938
Dzięki za pomoc. Zostanę przy HCG. Dodam jedynie że endokrynolog polecił brać DHEA. Na początku dawka 25mg nawet pomagała teraz biorę 100mg + cynk + Omega 3 i 6 + D i szału nie ma ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
Neurolog ci hcg przepisał? Miałeś szczęście, bo trafiłeś na kumatego endokrynologa i chyba neurologa, ja bym trzymał się lekarzy aż zrobią co są w stanie a jak nic nie ugrają dadzą ci receptę na HTZ for life a to jest gra warta świeczki, nie interesują cię undery, medical grade test z apteki, hcg, symex - co może być lepszego dla koksa ;)



Zmieniony przez - fotograf w dniu 2018-03-27 11:47:15

Zmieniony przez - fotograf w dniu 2018-03-27 11:47:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107481
Jeśli endokrynolog zleci podawanie teścia na stałe to raczej będzie to Testosteronum prolongatum i zapewne dawka nie będzie większa niż 1 ampułka co 2 tygodnie. Takie dawki są dla wyrównania poziomu hormonów niż dla napompowania się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94095 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667587
A dlaczego ma być za duża dawka??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2938
Tylko tak słyszałem że to dużo dla tego pytam. Wizyta u endo dopiero końcem czerwca. Neurolog powiedział że nie ma na co czekać i od razu kazał brać gonadotropine tylko nigdzie nie ma w aptekach szukałem w PL i w Anglii , w Holandii podobno jest ale recepta się przeterminowała :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
W aptece to dostaniesz tylko Ovitrelle.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2938
1600 zł za 12 ampułek pozdro , ogarnąłem ovigil za 940 zł


Zmieniony przez - schmutz w dniu 2018-03-27 12:31:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Skonczyłes okres masowy to moze nie odblokowales sie dobrze , ze przysadka nie pracuje jak powinna pracowac? leciales jakies saa ? czy tylko to epi ? ( tak to wyglada zabawa z PH )


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-03-27 12:36:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2938
Jestem czysty jak łza od 2 lat zdrowo jem i dbam o siebie. Z PH poleciało to epi i nigdy więcej nic więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Poziom hormonow niski ale to wiadomo dlaczego skoro masz zdiagnozowana niedoczynnosc przysadki, byles u lekarza ktory zapisal Ci kuracje z HCG.
Masz 2 wyjscia:
1 - rozpoczac kuracje HCG i wtedy poziom testa sie podniesie (oczywiscie do czasu jak bedziesz wbijal HCG)
2 - wejsc na cykl ale po nim odblok ze wzgledu na Twoja niedoczynnosc nie bedzie do konca satysfakcjonujacy i aby utrzymac hormony na wysokim poziomie bedziesz zmuszony do konca zycia wspomagac sie albo HCG albo testem.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2938
Póki Pregnyl nie wróci do aptek to najlepszym rozwiązaniem będzie teść bo nie podołam finansowo. Jaki cykl byście polecili? Enan czy prop jak mowa wyżej? nie oczekuje przyrostów, chciałbym tylko poprawić sylwetkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Turanabol czy warto?

Następny temat

Zbicie estrogenu na cyklu

WHEY premium