SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z gino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 118
Witam,
Chciałem prosić o rady przy walce z gino.
Jestem na cyklu już jakieś 2 lata, pierwszy rok to bardziej HTZ bo leciał cypio 150 mg e6d
Potem wleciał na redukcje Master 200mg e5d a od września jestem na masie i leci cypio 400 mg week + Deka 300 mg week.
Niestety jakieś 3 tygodnie temu dopadło mnie gino. Podejrzewam, że to przez to, ze przez pomyłkę zamiast cypio wziąłem enana 2 strzały - ja tak reaguje na enana chyba.
Hormony trzymam w normie cały czas, co jakieś 15 - 20 dni brałem 0,5 tab letro i cabasera. Jak tylko się pojawiło gino wrzuciłem tamox, kolejne pol tabsa letro i cabasera i zrobiłem badania.
Estro w połowie normy a prolka poniżej normy.
Gino małe ale jest, zrobiłem wczoraj znowu badania dodatkowo sprawdzając progesteron.
I wyniki są takie:
Estro 22 a norma poniżej 77
Prolka 9 a norma od 82
Progesteron 0,36 a widełki 0,2 do 1,4
Tamox się skończył i nie wiem co robić
Kolejne letro brac skoro już estro prawie w podłodze i stawy bolą?
Wrzucić winstrol?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30893
Odstaw wszystko zostaw malą dawke test( np:prop) 150-200 na tydzien i powinno schodzic.Znam takie przypadki gdzie mala dawka testa i gino schodzilo a i takie przypadki gdzie dopiero po odbloku i pelna regulacja hormonow do normalnosci i wtedy schodzilo.Ten problem schodzi indywidulanie,jednemu pomoze tamox inny zejdzie z testa a jeszcze inny musi uregulowac hormony odblokiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
A wino na co ?na progesteron?
Skoro masz takie tendencje nie myślałeś wycieczki od razu ? Masz na nfz również takie zabiegi ?
Poza tym pasowało by zrobić usg czy to nie lipo
Wrzuc ankietę działu


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-11-26 05:01:12

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 118
1. WIEK: 34
2. WAGA: 92
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 46
-klatka: 110
-udo: nwm
-talia: 87
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 15 lat z przerwami
6. DIETA:
-białko: 270
-węglowodany: 600
-tłuszcz: 60
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: testosteron drugi rok, w miedzy czasie master, teraz cypio i deka
8. TRENING: 4x w tyg
9. CEL CYKLU: masa jakościowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w trakcie
11. POZIOM BF%: 10
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): srednia
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 170
-martwy ciąg:270
-przysiad:180

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Problem_po_cyklu_!-t1220358.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 118
Wrzuciłem ankietę,
Lipo to nie jest bo jeszcze 3 tygodnie temu nie było śladu, waga nie skoczyła od tego czasu, BF jest na poziomie OK 10 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 118
Wszystko było dobrze dopóki nie wleciał ten nieszczęsny enan.
Wino właśnie myślałem żeby dać ale czy jest sens skoro progesteron w normie?
Widziałem na forum ze niektórzy mimo niskiego estro lecą Letro az do skutku
Co myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Możesz spróbować na cofnięcie najlepiej tamoxa do skutku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 118
Dzieki za podpowiedź, ile proponujesz? 40mg?
Letro odpuścić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 118
Jeszcze dopytam, w tek chwili tamoxifen nie mam. Zanim dojdzie minie kilka dni. Brac w tym czasie letro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 118
Nikt więcej nic nie powie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Możesz brac letro tylko wyzerujesz e2 na bank jak już nie wyzerowałes

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 118
Czuje po stawach, że już estro bardzo niskie, ale chyba ważniejsza walka z gino w tej chwili.
Jakbyś widział dawkowanie? Myślałem o 0,5 tab co 3 dni aż zacznie gino się cofać?
Moze cypio zwiekszyc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ENAN + DEKA DŁUGI CYKL CO ILE HCG?

Następny temat

Estradiol i prolaktyna poniżej normy.

WHEY premium