SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z cyklem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Lubię takie temat'u' o prolongat'u' To ile Ty zrobiłeś na tym "prolongatumie" że podczas imprezy spadło Ci wszystko - 2 kilogramy

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2010-09-20 17:52:03

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11345
1THC1 kolega wyzej ktory napisal ze nie masz pojecia o koksie napewno nie napisal tego dlatego ze tak szybko zabrales sie za nastepny cykl tylko pewnie dla tego ze planujesz cykl na same dece i winie, co zaskutkue tym ze pala bedzie ci sluzyla jedynie do sikania. nastepna rzecz to to ze test to podstawa praktycznie kazdego cyklu na saa. wiec radze do tego grudnia intensywnie sie doksztalcac bo jezeli poziom wiedzy bedzie na takim poziomie jak teraz to z pewnoscia znowu efektow nie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 179
Krzykacz hehe nie no schudłęm 3 kilo.W bicku mam teraz 38 a mialem 42...napisałem ze praktycznie wszystko spadlo:)mialem brac kreatyne i odblok zrobic ale wyszlo jak wyszlo...trudno...mam do Ciebie Pytanie bo nie chce zakładać nowego tematu a Jestes ekspertem i juz mi odpisywałes nazadawane pytania...chcialbym odrazu z tym kolejnym cyklem juz wiedziec jak brac...LOLINIA dobrze pisze że z małego zrobi sie flak ale tescia nie chce juz brac bo wladnie mi wlosie poroslo..tylko na nogach i rekach w sumie ale nie golilem sie wczesniej a teraz musze:P pomozesz z rozpisaniem cyklu???musze wrzucac ankiete???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Chcesz powiedzieć, że po 1 balu spadło Ci 4cm z ramienia Niektórzy tyle nawet na dobrej bombie nie robią więc skończ pierdoolić

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 179
Poważnie mowie jak najbardziej...diete mam dobra i suple brałem do cyklu a to byl moj pierwszy cykl na tesciu i sam bylem zdziwiony ze tak ladnie poszlo...38 mam teraz a 42 na pompie mierzyłem to tyle miałem wiec moze o centa mniej nie wiem sam ale jest tak jak napisalem:) to jak z moim kolejnym pytaniem do Ciebie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Może jednak 2 centymetry mniej, a może 3 co... policz dobrze

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 179
Ale nie mowilem co zrobilem na domowce u kumpla wiec samego alko nie bylo:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
A kogo to co ty gdzie i z kim robiłeś

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 179
Dokładnie, ale to napewno przez to co zrobilrm na tej imprezie...to jak Krzykacz pomozesz z rozpisaniem cyklu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
No widzę, że bardzo chcesz nam napisać co takiego zrobiłeś na tej imprezie No to pisz

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwne jazdy... trzeba zejsc z bombki

Następny temat

susta i wino

WHEY premium