SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z chodzeniem:(

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2217
Od tego masz takie forum jak te, znajdziesz tu wszystkie ćwiczenia, co z czym łączyć, co najlepiej ci sprzyja... radze ci zajmij się ćwiczeniem, z biegiem czasu nabierzesz odwagi, i nie będziesz już się stresował wychodząc z domu, a z tymi nogami nie ukrywaj się i nie licz, że samo przejdzie, idz do lekarza!!!

Elo bombelo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Straszne rzeczy opisujesz... Depresji, lub nerwicy nie masz? Może trzeba udać sie do innych specjalistów. Jeżeli w wieku 23 lat boisz się wychodzić z domu to pewnie jest tu potrzebna pomoc psychologa, lub psychiatry. Nawet jeżeli problem tkwi w zaburzeniach fizycznych to przekłada się to tobie na zaburzenia w zachowaniu. Sam oceń. Mi to jednak wygląda na nerwicę.

Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2007-04-24 09:07:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14
Więc sprostuję....od dłuższego czasu cierpię na fobię społeczną, a nabyłem się jej z powodu tego "dziwacznego" chodu. OK, można zamknąć temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Pozostaje tylko życzyć powrotu do zdrowia. Zarówno do kondycji fizycznej jak i psychicznej.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3136
raphaelrs Żal mi ciebie jeszcze jakieś****e się z ciebie wysmiewają

Wielkie mięśnie masz, ale zje... twarz,zęby jak koń, dupe jak słon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Siema. Tez mam podobny problem. Cpales kiedys troche? Ja jestem rozbity emocjonalnie. Mam nerwice stwierdzil psychiatra i prawdopodobnie to przez to. Wiem jak sie czujesz. Myslec calymi dniami o jednym, przeje.ane. Jesli chodzi o mnie pracuje, mam kobiete. Nawet dobrze mi idzie ale to wkur.ia. Lykam jakies tabletki zeby nie zatrzec sobie bani myslami i kuruje sie hipnoza i psychoterapia. Nogi na******.aja mnie caly czas, nie wazne czy leze czy stoje. Tez zle mi sie chodzi. Wiem o czym mowisz ze nogi staja tam gdzie chca, takie jest uczucie. U mnie raz jest dobrze a raz zle, czasami tez mnie trzesie np jak jade autem. Prowadzilem bardzo rozrywkowy tryb zycia, to pewnie przez to. Jednak nie lam sie. Jesli chodzi o mnie mam duzo planow na zycie i nie ma opcji zebym ich nie zrealizowal. Jestem prze***a.ym optymista (jednoczesnie sceptyk i realista hehe). Bedzie dobrze. Jak cos to pisz, razem latwiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1104
nie wiem, ale wydaje mi sie ze moze to byc spowodowane rowniez nadczynnoscia/niedoczynnoscia tarczycy, lub jakims jej innym niedomaganiem. Pzdr

wstaje rano twarz ogole kto ja jestem cienki bolek;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
madbaldman

A czy widzicie jaką date ma ten wątek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
rzeczywiscie nie zauwazylem daty ale jesli raphaelrs odezwie sie po takim czasie bedzie mogl podzielic sie swoimi postepami, metodami pracy nad soba i moze to wniesc troche pozytecznego. pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1104
HEHEHEHEHEh ups

wstaje rano twarz ogole kto ja jestem cienki bolek;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODŻYWKI

Następny temat

Rozcięte mięśnie brzucha.

WHEY premium