SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem po cyklu Stanoject50!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 437
Około pol 4 miesiace tamu skonczylem cykl 2x 10ml stanoject z EC i clenbuterolu (50tabs). Na odblokowanie poszlo 12 tabs clomidu tylko ze 12 dni po ostanim strzale (problem z dostawa :( ). Problem polega na tym ze od okolo miesaca na piersiach zaraz pod sutkami mam dwa male guzki po jednym na kazdej piersi. (czytalem ze to jeden z objawow ginko) Zastanawiam sie jakim cudem po winie takie badziewie mi wyszlo ... moze mam predyspozycje ku temu ?? mam 21 lat na silowni 3 lata +sztuki walki 80 kg 178cm wzrostu To moj pierwszy cykl. 2 lata wczesniej zjadlem 50 tabs mety bez odblokowania i bylo wszystko okej nic sie nie dzialo (wiem ze dawka mala ) POMOcy co robic ???!! ktos mi poradzil clomid nolve i proviron przez 5 tyg. z ty mze taki cykl wyniesie mnie sporo hajcu wiec musze sprawdzic wszystkie mozliwe opcje. musze sie pozbyc tego syfu bo boli i denerwuje na maxa, pozaty mstresuje sie ze mi cycki urosną heheh :P joke POzdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 437
pech to malo powiedziane :P ide w czwartek na proby watrobowe i wsztkie badania sobie zrobie zobaczymy co lekarz powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 437
widzialem kilka postow o takich guzkach .... ktos mial podobny problem ?? albo moze ktos ma jakas teze dlaczego to u mnie wystąpilo??? Z gory dzieks za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze to nie wynik cyklu winem jeszcze 4mies temu.masz moze predyspozycje do tego nieprzyjemnego zjawiska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Mysle ze nieprawidlowo sie odblokowales. Poki "świeże" można zaleczyć Nolva i Provionem.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e0r myslisz ze poziom estrogenu podskoczyl po tym winie na tyle ze wywolalo by to gino?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Dokładnie, tyle w inny sposob podskoczyło estro, tzn. przez zbyt niski poziom własnego teścia, który jest antagonistą estro.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze i tak byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Ale tak czy siak musi mieć chłopak predyspozycje do tego. Zaciekawiło mnie zdanie:

To moj pierwszy cykl. 2 lata wczesniej zjadlem 50 tabs mety

A meta to cukierki i sie nie liczy? Meta to jeden z silniejszych anabolików.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 437
eor hehe wiem z tym ze 2 lata temu to ja gowniane informacje na ten temat mialem.... na lipa na maxa ale zeby po winie ..... i co teraz mam robic hehe :P usg juz zrobilem leko powiekszony gruczoly teraz do endokrynologa czas isc :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 437
ze meta mocna i hardcorowa to ja wiem chodzilo mi o pierwszy cykl (strzały)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
ja bym na twoim miejscu wzial tamox przez 2 tyg...
3332221
1111111
jak zniknie gino to ok
jak nie zniknie,a bedzie poprawa to ciagnij jeszcze 1-2tyg po 1tabl ed
jak nie bedzie zadnej poprawy..DO LEKARZA!!
do kazdego nastepnego cyklu obowiazkowo 10-20mg ed
takie jest moje skromne zdanie. pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pogubiłem się ....proszę o pomoc

Następny temat

meta plus ???

WHEY premium