SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem - bardzo prosze o POMOC !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 426
Witam!
Chcialem zaczerpnac rady specjalistow.
Tytulowy problem, polega na tym, iz chcialbym spalic jakies 6 kg. nie tracac przy tym nic z miesni. Sytuacja wyglada tak, iz aktulanie mam przerwe w treningach na silowni (potra jeszcze 1,5 tygodnia): aktulanie robie aeroby polaczone z l-karnityna (2 g 30-40 min. przed treningiem), natomiast za 1,5 tygodnia wracam na silownie. Mam zamiar rowniez kupic sobie jeden ze spalaczy np. Fat Burner Treca (tu rowniez pytanie: jesli ktos zna jakis lepszy prudukt w cenie do 60-70 zl. to prosze o polecenie, jednak warunke jest taki, ze nie chce aby byl on bardzo mocno np. Tight gdyz nie wiem jak moj organizm na to zareaguje). Moje obawy dotycza wlasnie tego, iz zaczne spalac miesnie zamiast tluszczu a w najlepszym wypadku i jedno i drugie: mialem juz takie doswiadczenie: co prawda schudlem jakies 6 kg. jednak odbylo sie to kosztem miesni: sila bardzo spadla a chcialbym tego uniknac. Aktulanie waze 86 kg i chcialbym zejsc do tych 80: stad moje pytanie o to co powinienem jesc. Wielu doradzalo mi ograniczenie weglowodanow kosztem powiekszenia posilkow bialkowych: co o tym myslicie? oddzielna sprawa jest to, iz nie moge jesc zbyt duzo weglowodanow gdyz moj organizm przyswaja je ze zbyt duza szybkoscia i niestety odbjia sie to na wadze (odwrotnosc cukrzycy). A wiec jeszcze raz: prosze o rade dotyczaca tego co, ile i kiedy powinienem jesc. Dodatkowo prosilbym o rade nt. tego fat burnera.
Z gory dziekuje i czekam na rady !

PZD.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jednak warunke jest taki, ze nie chce aby byl on bardzo mocno

wtf

z tego co piszesz to dieta low carb moze byc dla ciebie odpowiednia, w wyszukiwarce i postach podwieszonych jest multum informacji na ten temat
co do spalaczy to thermo speed extreme z olimpu za 80-90 zl masz 180 kapsow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Troszke źle sobie to tłumaczysz, mianowicie to ze tyjesz to nie dlatego że twój organizm tak strasznie szybko przyswaja weglowodany, lecz dlatego że jesteś tzw endomorfikiem, a to znaczy, że masz wolną przemianę materii i nadmiar energii pochadzący z weglowodanów odkłąda ci sie w postaci tkanki tłuszczowej. Wpisz w wyszukiwarce "endo" i poczytaj, będziesz wiedział co robić bo tak szybko się tego nie da napisać w skrócie. Powiem tylko tyle, byś cześć wegli zastąpił tłuszczem.
Pozdro!

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 426
"
wtf

z tego co piszesz to dieta low carb moze byc dla ciebie odpowiednia, w wyszukiwarce i postach podwieszonych jest multum informacji na ten temat
co do spalaczy to thermo speed extreme z olimpu za 80-90 zl masz 180 kapsow "

mala literowka byla wczesniej: chodzilo mi o to aby ten spalacz nie byl zbyt MOCNY. naczytalem sie duzo pozytywnych rzeczy o takim Tight jednak zdazaly sie rowniez opinie, ze wystepowaly po inm okropne bole zoladka, glowy etc. chcialbym tego uniknac: zdrowie sie ma tylko jedne, wiec nie chce ryzykowac.
Jeszcze jedno pytanie...wszedzie pisza, ze te fat burnery nalezy stosowac przed posilkami, natomiast jak sie je stosuje majac w planach aeroby? moze je brac podobnie jak l-karnityne np. 40 min. przed aerobami? a skoro juz jestesmy przy aerobach: ma sens robienie ich 2 razy dziennie np. rano na czczo i tak okolo 18 po poludniu? zwiekszy to efekt czy raczej tylko pogorszy sytuacje?
Dzieki za udzielone juz odpowiedzi i czekam na kolejne ! ;)
PZD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Zajrzyj do pierwszego punktu regulaminu działu w poście podwieszonym.

Jeżeli Twoja obecna rutyna dietetyczno-treningowa nie daje pozytywnych rezultatów to tak naprawdę nie pomoże Ci żaden suplement, jeżeli natomiast masz znaczące, pozytywne efekty na swojej diecie/treningu to suplementy będą tutaj małym dodatkiem wspomagającym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kofeina

Następny temat

Problem??

WHEY premium